Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Sebastian Malczewski

Jesteśmy rodzicami 10 letniego Sebastiana u którego rok temu zdiagnozowano ostrą białaczkę limfoblastyczną. Leczenie jest długotrwałe w jego przypadku polegające na chemioterapii...

Jesteśmy rodzicami 10 letniego Sebastiana u którego rok temu zdiagnozowano ostrą białaczkę limfoblastyczną. Leczenie jest długotrwałe w jego przypadku polegające na chemioterapii i sterydoterapii, które powoduje różne skutki uboczne. W miedzy czasie zmagaliśmy się z sepsą, hepatotoksycznością po chemioterapii, chorobą wenookluzyją naczyń wątrobowych, niekamicznym zapaleniem pęcherzyka żółciowego, obustronną pleuropneumonią oraz aspergillozą płuc.Obecnie Sebuś czuję się dobrze, jest na chemioterapii podtrzymującej, która polega na leczeniu głównie w domu i przyjmowaniu chemii w tabletkach, robieniu wyników kontrolnych krwi raz, czasami dwa razy w tygodniu oraz wizytach w klinice. Leczenie choroby nowotworowej wiąże się ze specjalną dietą i wieloma kosztownymi wydatkami, zakupem leków i suplementów, środków do dezynfekcji, całodobową opieką, rehabilitacją oraz wyjazdami do kliniki. Sebuś ma jeszcze trójkę braci z którymi uwielbia spędzać czas. Często nie może się doczekać kiedy skończą zajęcia i wrócą do domu. Czas z nimi sprawia mu największą radość, gdyż z powodu obniżonej odporności nie może uczęszczać do szkoły oraz do miejsc do których dzieci w jego wieku udają się dla rozrywki i aby rozwijać swoje zainteresowania. Sebuś jak i pozostali chłopcy to całe nasze życie, chcielibyśmy uchronić ich od wszystkiego co złe, dlatego prosimy o wsparcie walki z chorobą naszego synka. Pragniemy również z całego serca podziękować za dotychczasową pomoc i piękne gesty.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Malczewski, 7053 pomagacie Nam Państwo w codziennych zmaganiach.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 151
Ulotkę wygenerowano: 5
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a