Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Paweł Walak

Nazywam się Paweł Walak, mam 37 lat. Od urodzenia jestem osobą niepełnosprawną, ze znacznym stopniem niepełnosprawności...

Nazywam się Paweł Walak, mam 37 lat. Od urodzenia jestem osobą niepełnosprawną, ze znacznym stopniem niepełnosprawności. Na skutek mózgowego porażenia dziecięcego nie poruszam się samodzielnie, mam niesprawne ręce, a codzienne życie utrudniają mi ruchy mimowolne. Na szczęście głowa pracuje mi bez zarzutu. Jestem świadomy moich ograniczeń i wściekły, że nic nie mogę na to poradzić. Przyjaciele mówią, że zarażam optymizmem i pogodą ducha. Nie lubię narzekać ani użalać się nad sobą. Większość czasu spędzam przed komputerem - tworzę swoją stronę (walak.pacior.lap.pl) i rozmawiam ze znajomymi. Moją pasją jest też jazda na rowerze. Na rehabilitacyjnym trójkołowcu przejechałem już przeszło 12 000 km. Zwiedziłem spory kawałek Polski, byłem też w Niemczech oraz Francji. Rower to dla mnie najlepsza forma rehabilitacji, zarówno fizycznej, jak i społecznej. Dlatego chciałbym zakupić rower stacjonarny, który pozwoliłby mi na kontynuowanie rehabilitacji w okresie zimy. Chciałbym także wyjechać na turnus rehabilitacyjny. W tym roku dzięki Waszej pomocy mogłem wyjechać na 2-tygodniowy turnus do Świnoujścia, na którym oprócz intensywnej rehabilitacji miałem niepowtarzalną okazję poznać miasto i jego okolice, przemierzając tamtejsze szlaki rowerowe. Będą to niezapomniane wrażenia do końca życia!Utrzymanie mojej sprawności na obecnym poziomie wymaga intensywnej, specjalistycznej rehabilitacji, która niestety przekracza moje możliwości finansowe. Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o przekazanie 1% podatku bądź darowizny FUNDACJI AVALON z dopiskiem Walak, 980.

POMÓŻ MI W UTRZYMANIU SPRAWNOŚCI!

Utrzymanie mojej sprawności na obecnym poziomie wymaga intensywnej, specjalistycznej rehabilitacji, która niestety przekracza moje możliwości finansowe. Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o przekazanie 1% podatku bądź darowizny FUNDACJI AVALON z dopiskiem Walak, 980.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 313
Ulotkę wygenerowano: 9
Ulotkę wysłano mailem: 0

Komentarze  

+2 #1 Paweł Walak 2014-09-29 22:02
Serdecznie dziękuje Wszystkim za przekazanie mi każdej nawet najdrobniejszej sumy i będę bardzo wdzięczny jeśli będziecie wspierać mnie nadal.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a