Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Paulina Plaugo

Moja córka nazywa się Paulina Plaugo i zmaga się z ciężką chorobą. W 2012 roku ukończyła 19 lat i była wtedy zdrową, zakochaną i szczęśliwą nastolatką, przygotowującą się do studniówki i matury...

Moja córka nazywa się Paulina Plaugo i zmaga się z ciężką chorobą. W 2012 roku ukończyła 19 lat i była wtedy zdrową, zakochaną i szczęśliwą nastolatką, przygotowującą się do studniówki i matury. Cały jej świat wywrócił się 2-go stycznia 2013 roku, kiedy dostała udaru mózgu. Przez 10 dni była badana przez szczecińskich lekarzy neurologów, którzy nie od razu mogli podać jednoznaczną diagnozę. W końcu pojawiła się ta ostateczna – MOYAMOYA. To nieuleczalna i postępująca choroba neurologiczna. Charakteryzuje się postępującym zanikiem tętnic wewnątrzczaszkowych, szyjnych oraz kręgowych, doprowadzającym do zagrażających życiu udarom niedokrwiennym mózgu.W Polsce nie było możliwości leczenia – lekarze byli bezradni. Razem z rodziną i znajomymi dotarliśmy do kliniki Charite w Berlinie. Profesor Vajkoczy jako jedyny podjął się ratunku. Paulina jest po dwóch operacjach przeszczepienia bajpasów. Niestety, w Polsce nie ma możliwości dalszego leczenia. Mamy jedynie możliwość kontrolnego badania. Wszelkie ewentualne i potrzebne kontrole oraz konsultacje nadal będziemy przeprowadzać w klinice w Berlinie, niestety bez wsparcia finansowego NFZ. Wszystkie zebrane środki będą przekazane na pokrycie kosztów tych operacji i dalszego leczenia. Dziś moje dziecko dzięki Waszej pomocy może studiować i cieszyć się każdym dniem mając nadzieję, że choroba nie wróci…Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Plaugo, 1988 pomożecie Państwo Paulinie zrealizować jej marzenia.

NA RATUNEK PAULINIE!

Dziękuję – to za mało…

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 182
Ulotkę wygenerowano: 8
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a