Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Marek Szewczyk

Mam na imię Marek. Pomimo przedziału wiekowego 45+ staram się być głową młodej rodziny. Niestety pozostała ze mnie przekorna niemota i fukająca zakręcona gapa, która bez ekosystemu Google nie funkcjonuje. Jestem osobą hiperaktywną ruchowo i intelektualnie...

Mam na imię Marek. Pomimo przedziału wiekowego 45+ staram się być głową młodej rodziny. Niestety pozostała ze mnie przekorna niemota i fukająca zakręcona gapa, która bez ekosystemu Google nie funkcjonuje. Jestem osobą hiperaktywną ruchowo i intelektualnie. Do 2005 roku nie byłem świadomy tej choroby. W Polsce takie osoby jak ja są dyskryminowane i wykluczane jako stereotypowo leniwe, złe lub agresywne, albo mające zaburzenia zachowania. Od 2006 roku próbuję nagłaśniać sprawę tej wyklętej w Polsce choroby. Niestety nawet Rzecznik Praw Pacjenta po paru latach skapitulował.Lubię zajmować się wprowadzaniem nowych rozwiązań i duże projekty są dla mnie bezpiecznym obszarem funkcjonowania. Niestety dar na którym zbudowałem ścieżkę kariery, okazał się dla mnie wyrokiem. Późne założenie rodziny, zawirowania w upadające firmie i wykluczenie z idealnego miejsca pracy dla mojej dolegliwości sprawiły, że moja choroba przybrała na sile.Mam szansę na usunięcie negatywnych objawów mojej choroby. Wznowienie diagnozy z dzieciństwa jest możliwe w dwóch miejscach w Warszawie, ale niestety ta terapia jest bardzo kosztowna. Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie mnie w mojej walce.Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Szewczyk, 2295 pomagacie mi Państwo w tej trudnej walce.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 252
Ulotkę wygenerowano: 6
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a