Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Jan Gwóźdź

Nazywam się Jan Gwóźdź. Mam 60 lat. Od dzieciństwa choruję na postępujący zanik mięśni.Ta choroba sprawiła, że jestem niepełnosprawny i od 19 roku życia poruszam się wyłącznie na wózku o napędzie elektrycznym. Mam całkowity niedowład czterech kończyn...

Nazywam się Jan Gwóźdź. Mam 60 lat. Od dzieciństwa choruję na postępujący zanik mięśni.Ta choroba sprawiła, że jestem niepełnosprawny i od 19 roku życia poruszam się wyłącznie na wózku o napędzie elektrycznym. Mam całkowity niedowład czterech kończyn, jedynie prawa dłoń jest na tyle sprawna, że potrafię obsługiwać urządzenie do sterowania wózkiem i pilot TV. Potrzebuję całodobowej opieki osoby drugiej przy ubieraniu, sadzaniu na wózek, toalecie, karmieniu itp. Takiej opieki udziela mi rodzina, korzystam również z płatnych usług opiekuńczych. Jestem pod nadzorem lekarzy i rehabilitantów, aby poprawiać sprawność krążeniową i sprawność manualną rąk, jednak każde leczenie wraz z wydatkami na leki jest bardzo kosztowne. Utrzymuję się z rodzinnej renty pobieranej z ZUSu. Po opłaceniu rachunków, na pozostałe potrzeby życiowe niewiele mi już zostaje. W grudniu ub. roku otrzymałem dofinansowanie z PFRONu na zakup nowego wózka o napędzie elektrycznym, którego koszt wyniósł około 27.000 zł. PFRON udzielił mi maksymalnego dofinansowania w kwocie 12.600 zł, pozostałą kwotę musiałem pokryć sam. Zadłużyłem się wśród rodziny i znajomych, ponieważ taki wózek to dla mnie jedyna radość i konieczność życiowa, aby choć troszkę być samodzielnym, wyjść z domu na spacer czy załatwić różne sprawy. W związku z powyższym jest mi wyjątkowo ciężko zmagać się z trudnościami dnia codziennego, dlatego też proszę ludzi wrażliwych i dobrej woli o pomoc.   Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Gwóźdź, 1414 pomagacie mi Państwo zrealizować moje marzenia o chociaż częściowym powrocie do zdrowia oraz wspieracie mnie w moich codziennych trudach życiowych. Serdecznie dziękuję za każdą wpłatę.

POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Gwóźdź, 1414 pomagacie mi Państwo zrealizować moje marzenia o chociaż częściowym powrocie do zdrowia oraz wspieracie mnie w moich codziennych trudach życiowych. Serdecznie dziękuję za każdą wpłatę.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 125
Ulotkę wygenerowano: 5
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a