Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Dariusz Gorzkowski

Mam na imię Darek. Mam 45 lat i jestem lekarzem weterynarii z zawodu i zmiłowania. Od maja 2012 roku, kiedy miałem wypadek na rowerze, zmagam się z nabytą niepełnosprawnością...

Mam na imię Darek. Mam 45 lat i jestem lekarzem weterynarii z zawodu i zmiłowania. Od maja 2012 roku, kiedy miałem wypadek na rowerze, zmagam się z nabytą niepełnosprawnością. Wskutek wypadku nastąpił uraz rdzenia kręgowego w odcinku szyjnym. W jednej sekundzie z mężczyzny aktywnego i uprawiającego intensywnie sport stałem się człowiekiem niepełnosprawnym, uzależnionymi we wszystkich aspektach życia od innych ludzi. Diagnoza była krótka- głęboki niedowład czterokończynowy, co w praktyce oznaczało, że ruszałem tylko głową.Pierwsze miesiące intensywnej rehabilitacji oraz wielka determinacja, przyniosły efekt ponad oczekiwania lekarzy. Wychodząc ze szpitala po kilkumiesięcznym pobycie, byłem w stanie powoli, ale samodzielnie, wyjść przy pomocy balkonika. Przez kolejny rok intensywnej, codziennej i bolesnej rehabilitacji nauczyłem się chodzić o kulach i osiągnąłem kolejne etapy samodzielności w życiu codziennym. Każdy poranek to zmaganie się ze sobą, z bólem, spastyką, ograniczeniami. Ale wierzę, że ta walka ma sens i wygram. Obecnie, dzięki wsparciu moich przyjaciół, znajomych i ludzi dobrego serca, którzy przekazali 1% podatku dla mnie w roku 2013, mogę zakupić specjalne ortezy do ćwiczenia dłoni i palców. Dlatego proszę wszystkich Państwa o wsparcie finansowe, które umożliwi mi kontynuacje rehabilitacji i powrót do zdrowia.Przekazując 1% podatku lub darowiznę , pomagacie mi Państwo wrócić do zdrowia.

FUNDACJI AVALON z dopiskiem Gorzkowski 1723

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 236
Ulotkę wygenerowano: 6
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a