Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Daniel Wiśniewski

Witajcie. Nazywam się Daniel Wiśniewski i mam 27 lat. W 2012 roku tuż przed Wigilią uległem wypadkowi, w wyniku którego amputowano mi 4 palce prawej ręki...

Witajcie. Nazywam się Daniel Wiśniewski i mam 27 lat. W 2012 roku tuż przed Wigilią uległem wypadkowi, w wyniku którego amputowano mi 4 palce prawej ręki, były to moje najgorsze święta w życiu. Me dotychczasowe, niezależne życie wypełnione pracą, przeistoczyło się w walkę o samodzielność. Trudno było mi się pogodzić z zaistniałą sytuacją.  Gdyby nie wsparcie żony, psychologa i wieść, że będę tatą, pewnie bym się załamał. Długo borykałem się z bólami fantomowymi i przykurczem  kciuka, tu bardzo pomogła mi rehabilitacja, z której wciąż korzystam. Gdy ręka się wygoiła zacząłem starać się o protezę, wtedy dowiedziałem się, że jedyną szansą na odzyskanie chwytu jest proteza bioniczna. Jej koszt i podłączenie jej do moich zakończeń nerwowych to koszt ponad 200 tysięcy złotych, jest to dla mnie kwota nieosiągalna.Dlatego zwracam się do Państwa i moich przyjaciół z prośbą o pomoc, aby dać sobie szansę na lepsze życie w przyszłości. Dzięki Fundacji „AVALON” mam możliwość zbierania funduszy na rehabilitacje i wymarzoną protezę. Ze środków zgromadzonych na subkoncie mogę skorzystać wtedy, gdy przedstawione zostaną przeze mnie poniesione koszty, dlatego też mogą być Państwo pewni, że wspierają uzasadnione potrzeby a pieniądze idą na szczytny cel jakim jest powrót do godnego życia.

LICZĘ NA PAŃSTWA POMOC!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę na konto Fundacji Avalon z dopiskiem Wiśniewski, 1901 pomagacie mi Państwo w powrocie do zdrowia. Każdy grosz sie przyda, za co z góry dziękuję.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 224
Ulotkę wygenerowano: 5
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a