Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Andrzej Nowak

Nazywam się Andrzej Nowak, mam 55 lat. Od 2003 roku choruję na miażdżycę kończyn dolnych. Przeszedłem operacje wszczepienia by-passu udowo-podkolanowego. W międzyczasie, w 2010 roku, z powodu zaostrzenia wrzodziejącego zapalenia jelita grubego, usunięto mi jelito grube i wyłoniono stomię, która dziś już nie stanowi dla mnie problemu...

Nazywam się Andrzej Nowak, mam 55 lat. Od 2003 roku choruję na miażdżycę kończyn dolnych. Przeszedłem operacje wszczepienia by-passu udowo-podkolanowego. W międzyczasie, w 2010 roku, z powodu zaostrzenia wrzodziejącego zapalenia jelita grubego, usunięto mi jelito grube i wyłoniono stomię, która dziś już nie stanowi dla mnie problemu. W 2012 roku pomimo leczenia u specjalistów choroba nasiliła się i w ciągu pół roku przeszedłem 9 operacji przetykania oraz wstawiania nowych odcinków by-passów. Niestety ostatnia grudniowa operacja, na cztery dni przed Wigilią, zakończyła się amputacją prawej nogi na wysokości uda. Pogodziłem się z utratą nogi, postanowiłem zawalczyć o swoją samodzielność i powrót do normalnego życia. W tej chwili posiadam protezę tymczasową, w której uczę się na nowo chodzić, lecz to rozwiązuje sprawę chwilowo. Pomogłaby mi w tym dobra proteza, której koszt wyceniono na 61 tys. zł., oraz przystosowanie samochodu do moich potrzeb. Niestety, przerasta to moje możliwości finansowe. Mam dwoje małych wnuków, którymi chciałbym się opiekować, zabierać je na wycieczki rowerowe czy do lasu na grzyby lub uczestniczyć w ich zabawach jak do tej pory robiłem. Nauczyłem się normalnie żyć z ileostomią i teraz chciałbym również nauczyć się normalnie żyć z protezą. Przekazując 1% podatku lub darowiznę pomogą mi Państwo wrócić do normalnego życia. Za wszelką pomoc z góry dziękuję.

FUNDACJI AVALON z dopiskiem Nowak, 2430

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Nowak, 2430 pomogą mi Państwo wrócić do normalnego życia. Za wszelką pomoc z góry dziękuję.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 134
Ulotkę wygenerowano: 5
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a