Dzień dobry! Mam na imię Alisia i na co dzień zmagam się z dwiema dysfunkcjami: stopami końsko - szpotawymi oraz niedosłuchem (głębokim na lewe uszko i średnim na prawe uszko)
Nazywam się Ada Kempka, mam 31 lat, jestem osobom niepełnosprawną. Od urodzenia choruję na Mózgowe Porażenie Dziecięce.
Adaś ma 12 lat. Od sierpnia 2019r. choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Przez ostatni rok Adaś spędził dużo czasu w szpitalu, było ciężko, ale dzielnie zniósł intensywne leczenie, które uratowało mu życie. Obecnie trwa leczenie podtrzymujące, Adaś przyjmuje codziennie chemię doustną.
Mamy dwójkę wspaniałych dzieci: Łucję i Adasia. Obydwoje są niepełnosprawni. Łucja urodziła się z wadą genetyczną - Zespołem Downa, Adaś cierpi na autyzm dziecięcy.
Nazywam się Adam Baran. W 2004 r. złamałem kręgosłup szyjny, w wyniku czego mam porażenie 4 kończynowe.
Adam ma 12 lat. W wieku 3 lat zdiagnozowano u niego autyzm i upośledzenie umysłowe w stopniu umiarkowanym, a w wieku 12 lat padaczkę.
Nazywam się Adam Boguszewski. Jestem po amputacji lewej ręki i nogi. Dziękuję za protezę nogi, teraz chciałbym Was prosić o 1% podatku lub darowiznę na rehabilitację.
Nazywam się Adam Borzęcki i od lat walczę z nowotworem.
Witam. Jestem Adam, mam 6 lat i choruje przewlekle od niemowlęctwa. Dodatkowo od 3r.ż. zmagam się z astma oskrzelową. W tym roku jeszcze zdiagnozowano u mnie celiakie i to jeszcze nie koniec.
Mam 45 lat, od ponad 8 lat poruszam się za pomocą wózka inwalidzkiego z powodu choroby, z którą się zmagam.
Witam. Mam na imię Adam. Jestem po amputacji obydwu kończyn dolnych.
Mam na imię Adam, choruję na na dystrofię mięśniową typu FSHD. Jest to postępująca choroba genetyczna. Jedynym sposobem spowolnienia jej postępu i uniknięcia lub opóźnienia wózka inwalidzkiego jest częsta, profesjonalna rehabilitacja.
Adaś jest wesołym 6-latkiem. Niestety zmaga się z padaczką lekooporną o zróżnicowanym przebiegu ataków. Dodatkowo towarzyszy mu autyzm atypowy.
W wyniku nagłego pęknięcia tętniaka Adam (54 lata, kochający podróże i jazdę na nartach) doznał poważnych uszkodzeń mózgu. Przeszedł ciężkie operacje z powikłaniami. Na skutek długiego leżenia wystąpiły silne przykurcze i postępujący zanik mięśni.
Mam na imię Adam i od dziecka walczę z nieuleczalną, genetyczną chorobą o charakterze postępującym - rdzeniowym zanikiem mięśni.

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!