Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Dzień dobry! Mam na imię Alisia i na co dzień zmagam się z dwiema dysfunkcjami: stopami końsko - szpotawymi oraz niedosłuchem (głębokim na lewe uszko i średnim na prawe uszko)
Nazywam się Ada Siuta mam 30 lat i od urodzenia poruszam się na wózku inwalidzkim.
Adaś ma 12 lat. Od sierpnia 2019r. choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Przez ostatni rok Adaś spędził dużo czasu w szpitalu, było ciężko, ale dzielnie zniósł intensywne leczenie, które uratowało mu życie. Obecnie trwa leczenie podtrzymujące, Adaś przyjmuje codziennie chemię doustną.
Mamy dwójkę wspaniałych dzieci: Łucję i Adasia. Obydwoje są niepełnosprawni. Łucja urodziła się z wadą genetyczną - Zespołem Downa, Adaś cierpi na autyzm dziecięcy.
Nazywam się Adam Baran. W 2004 r. złamałem kręgosłup szyjny, w wyniku czego mam porażenie 4 kończynowe.
Adam ma 12 lat. W wieku 3 lat zdiagnozowano u niego autyzm i upośledzenie umysłowe w stopniu umiarkowanym, a w wieku 12 lat padaczkę.
Nazywam się Adam Boguszewski. Jestem po amputacji lewej ręki i nogi. Dziękuję za protezę nogi, teraz chciałbym Was prosić o 1% podatku lub darowiznę na rehabilitację.
Nazywam się Adam Borzęcki i od lat walczę z nowotworem.
Witam. Jestem Adam, mam 6 lat i choruje przewlekle od niemowlęctwa. Dodatkowo od 3r.ż. zmagam się z astma oskrzelową. W tym roku jeszcze zdiagnozowano u mnie celiakie i to jeszcze nie koniec.
Witam. Mam na imię Adam. Jestem po amputacji obydwu kończyn dolnych.
Mam na imię Adam, choruję na na dystrofię mięśniową typu FSHD. Jest to postępująca choroba genetyczna. Jedynym sposobem spowolnienia jej postępu i uniknięcia lub opóźnienia wózka inwalidzkiego jest częsta, profesjonalna rehabilitacja.
Adaś jest wesołym 6-latkiem. Niestety zmaga się z padaczką lekooporną o zróżnicowanym przebiegu ataków. Dodatkowo towarzyszy mu autyzm atypowy.
W wyniku nagłego pęknięcia tętniaka Adam (54 lata, kochający podróże i jazdę na nartach) doznał poważnych uszkodzeń mózgu. Przeszedł ciężkie operacje z powikłaniami. Na skutek długiego leżenia wystąpiły silne przykurcze i postępujący zanik mięśni.
Mam na imię Adam i od dziecka walczę z nieuleczalną, genetyczną chorobą o charakterze postępującym - rdzeniowym zanikiem mięśni.
Nazywam się Adam Czeladzki. Jestem pilotem szybowcowym, który w 2009r. w wyniku wypadku złamał kręgosłup. Cały czas walczę o jak najpełniejszy powrót do zdrowia, ale sensem mego życia jest latanie.

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>