Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Dzień dobry! Mam na imię Alisia i na co dzień zmagam się z dwiema dysfunkcjami: stopami końsko - szpotawymi oraz niedosłuchem (głębokim na lewe uszko i średnim na prawe uszko)
Nazywam się Ada Siuta mam 27 lat i od urodzenia poruszam się na wózku inwalidzkim...
Adaś ma 11 lat. Od sierpnia 2019 r. choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Początek leczenia Adasia był bardzo ciężki, wystąpiły drgawki i problemy z oddychaniem. Znalazł się na OIOM-ie, gdzie po miesiącu odzyskał świadomość, zaczął mówić i chodzić. Obecnie jest w trakcie kolejnej chemioterapii.
Adam to wiecznie uśmiechnięty mąż i ukochany tata dwóch wspaniałych chłopaków. Choruje na czerniaka złośliwego od 2,5 roku.
Mamy dwójkę wspaniałych dzieci: Łucję i Adasia. Obydwoje są niepełnosprawni. Łucja urodziła się z wadą genetyczną - zespołem Downa, Adaś cierpi na autyzm dziecięcy...
Nazywam się Adam Baran. W 2004 r. złamałem kręgosłup szyjny, w wyniku czego mam porażenie 4 kończynowe.
Adam ma 12 lat. W wieku 3 lat zdiagnozowano u niego autyzm i upośledzenie umysłowe w stopniu umiarkowanym, a w wieku 12 lat padaczkę.
Nazywam się Adam Boguszewski i mam 28 lat. Jestem po amputacji lewej ręki i nogi. Poruszam się na wózku, a chciałbym stanąć na nogach. Dlatego proszę Państwa o wparcie i pomoc...
Nazywam się Adam Borzęcki i od lat walczę z nowotworem.
Witam. Jestem Adam, mam 6 lat i choruje przewlekle od niemowlęctwa. Dodatkowo od 3r.ż. zmagam się z astma oskrzelową. W tym roku jeszcze zdiagnozowano u mnie celiakie i to jeszcze nie koniec.
Adaś ma 10 lat. W 2015 r. zachorował na ostrą białaczkę limfoblasyczną. Ciężka walka o zdrowie syna trwała ponad 2 lata i zakończyła się pozytywnie. Niestety w sierpniu 2018 r. choroba nowotworowa wróciła ze zdwojoną siłą.
Witam. Mam na imię Adam. Jestem po amputacji obydwu kończyn dolnych. Obecnie poruszam się na wózku inwalidzkim i zbieram środki na zakup protez...
Mam na imię Adam, choruję na na dystrofię mięśniową typu FSHD. Jest to postępująca choroba genetyczna. Jedynym sposobem spowolnienia jej postępu i uniknięcia lub opóźnienia wózka inwalidzkiego jest częsta, profesjonalna rehabilitacja.
W wyniku nagłego pęknięcia tętniaka Adam (46 lat, kochający podróże i jazdę na nartach) doznał poważnych uszkodzeń mózgu. Przeszedł ciężkie operacje z powikłaniami. Na skutek długiego leżenia wystąpiły silne przykurcze i postępujący zanik mięśni...
Mam na imię Adam i od dziecka walczę z nieuleczalną, genetyczną chorobą o charakterze postępującym - rdzeniowym zanikiem mięśni.

Masz pytanie? Prześlij prośbę o kontakt:

Temat kontaktu *

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36 lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected]

Dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych, a w przypadku wyrażenia przez Państwa dodatkowej zgody także w celach marketingowych i promocyjnych oraz statystycznych administratora danych. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się tutaj.

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a