Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Założenie profilu na stronie internetowej Idea Fair Play jest możliwe dla wszystkich Podopiecznych, którzy w Fundacji Avalon posiadają ulotkę. Celem założenia indywidualnego profilu naszego Podopiecznego w serwisie, należy zgłosić się do biura Fundacji Avalon telefonicznie, mailowo lub osobiście.

 

Sposób w jaki można wesprzeć naszych Podopiecznych poprzez Idea Fair Play jest następujący:

 1. Użytkownik rejestruje się na stronie internetowej ideafairplay.pl
    a następnie za pomocą wyszukiwarki odnajduje interesujące go produkty. 
 2. Po zalogowaniu się na swoim koncie użytkownik wybiera najlepszą dla siebie opcję ubezpieczenia,
    a następnie poprzez wyszukiwarkę znajduje osobę, którą chciałby wesprzeć. 
 3. W kolejnym kroku w profilu Podopiecznego na stronie Idea Fair Play należy kliknąć w ikonkę „Wspieraj”. 
 4. Użytkownik po weryfikacji przez administratora strony, musi zaakceptować warunki, podpisać umowę oraz
     dokonać płatności niezależnie od strony Idea Fair Play (podpisywanie i opłacanie składek odbywa się bezpośrednio
     w towarzystwach ubezpieczeniowych). 
 5. Gdy płatność zostanie dokonana, Idea Fair Play przekaże 50% swojej prowizji na rzecz wybranego 
     przez Użytkownika Podopiecznego. 
 6. Kwota wsparcia widoczna jest dla Podopiecznego po zalogowaniu się do indywidualnego profilu na stronie
     Idea Fair Play.


Podopieczny, po zalogowaniu w panelu na ideafairplay.pl, ma wgląd do wszystkich kwot darowizn i ich sumy do wypłaty. Wypłacenie darowizny będzie możliwe gdy kwota do wypłaty będzie wyższa bądź równa 100 zł. W systemie Podopieczny zobowiązany jest do kliknięcia w ikonkę "Wypłać", dzięki czemu Idea Fair Play wypłaci Organizacji – na konkretne subkonto Podopiecznego, dotychczas uzbieraną kwotę.

Czas trwania rozliczenia darowizn z Idea Fair Play trwa około 2 miesięcy.

Wpłaty środków na subkonta Podopiecznych Fundacji Avalon z portalu Idea Fair Play traktowane są jako darowizny. W związku z tym, zgodnie z Porozumieniem Fundacji (par.5) podlegają one opłacie manipulacyjnej w wysokości 3%.

 

Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36  lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected]

Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i promocyjnych, a także w celach  kontaktowych oraz statystycznych administratora danych. W razie wyrażenia przez Panią/Pana odrębnej zgody dane w zakresie imienia, nazwiska, wizerunku będą udostępnione sponsorom Fundacji Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym w ich celach promocyjnych i reklamowych. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść  skargę do organu nadzorczego.

Odsłony: 2353
Ulotkę wygenerowano: 189
Ulotkę wysłano mailem: 0

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a