Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Helpuj.pl to najmłodszy projekt pomocowy Fundacji Avalon – prowadzimy go od września 2018 roku. Helpuj ma charakter portalu zbiórkowego przeznaczonego dla Podopiecznych posiadających subkonto w Fundacji. Funkcjonuje jako serwis internetowy z własną stroną na Facebooku oraz stale rosnącą społecznością.

Ideą przyświecającą zespołowi Helpuj.pl jest połączenie finansowania społecznościowego z zabawą. Wierzymy, że działalność charytatywna może być emocjonującym zajęciem, które łączy ludzi i wyzwala dobrą energię.

Co nas wyróżnia?

 • My wspieramy naszych Podopiecznych w radzeniu sobie z chorobą lub niepełnosprawnością poprzez profesjonalną organizację ich działań ukierunkowanych na pozyskanie funduszy. Ty możesz pomóc Beneficjentom Fundacji Avalon, wpłacając darowiznę na konkretne zbiórki, w ramach których gromadzone są środki nie tylko na różnego rodzaju terapie czy rehabilitację, ale również na realizację mniejszych i większych marzeń
  Dlaczego umożliwiamy finansowanie marzeń? Naszym zdaniem to właśnie one motywują naszych Podopiecznych do podejmowania codziennych zmagań i pomagają im na chwilę zapomnieć o trudnościach.

 • Dzięki systemowi „Weź, co zbierzesz”, umożliwiającemu Podopiecznym skorzystanie ze wszystkich środków wpłaconych przez Darczyńców, masz pewność, że każda przekazana złotówka zasili subkonto Zbiórkowicza w Fundacji. Nie ma znaczenia, czy zebrane zostanie mniej, czy więcej niż 100% założonej kwoty.

 • Wspierając konkretną osobę za pośrednictwem portalu Helpuj.pl, wiesz, że zbiórki są profesjonalnie zarządzane – od momentu ich założenia, przez okres wpłacania darowizn, aż po zamknięcie i rozliczenie. Dział Subkont Fundacji Avalon, z którym ściśle współpracujemy dba zarówno o weryfikację dokumentów, na podstawie których zatwierdzamy zbiórki, jak i o przejrzystość wydatkowania zebranych pieniędzy.

 • W Helpuj masz unikalną możliwość dopingowania i motywowania wybranych osób nie tylko poprzez wpłaty na ich cele, ale również przez udział w inicjatywach towarzyszącym zbiórkom. Podejmiesz wyzwanie?

 

logo helpuj male

 

Dołącz do naszej społeczności, pomagaj razem z nami!

Więcej szczegółów znajdziesz na naszej stronie internetowej.

 

Odsłony: 1966
Ulotkę wygenerowano: 13
Ulotkę wysłano mailem: 0

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a