Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki

Helpuj.pl, czyli crowdfunding z dedykacją


Portal Helpuj.pl to miejsce i narzędzie stworzone z myślą o Podopiecznych Fundacji Avalon i im dedykowane. Osoby, które mają u nas subkonto, mogą publikować w Serwisie zbiórki celowe na konkretne potrzeby lub realizację wybranych marzeń. 

Zespół Helpuj.pl oferuje Podopiecznym wsparcie merytoryczne na każdym etapie ich przygody z Portalem. Dzięki ścisłej współpracy z Działem Subkont, zbiórki są profesjonalnie zarządzane od momentu zgłoszenia po rozliczenie i wypłatę zgromadzonych funduszy.

 logo helpuj

 

Twoje wsparcie to szansa

Podopieczni naszej fundacji to osoby z całej Polski. Zmagają się z różnymi niepełnosprawnościami czy chorobami przewlekłymi. Różne są ich historie, sytuacja rodzinna czy materialno-bytowa. Jednak każda z tych osób zasługuje na to, by żyć godnie i na 100%. Możesz mieć w tym swój udział (przynajmniej) na dwa sposoby.

Tradycyjna wpłata czy pomaganie przez działanie?

Standardową formą wsparcia jest wpłata darowizny na wybraną zbiórkę. Helpuj.pl daje również unikalną możliwość pomagania przez działanie, czyli za pośrednictwem wyzwań charytatywnych.

Poinformowany jak Darczyńca

Dbamy o poprawność dokumentów, na podstawie których zatwierdzamy zbiórki, oraz o przejrzystość wydatkowania zebranych pieniędzy. Jako Darczyńca masz więc pewność, że wspierasz Podopiecznych zweryfikowanych przez dużą, rozpoznawalną fundację, a także skonsultowane wcześniej cele.

I na koniec

Dlaczego umożliwiamy finansowanie marzeń? Naszym zdaniem to właśnie one w znacznej mierze motywują naszych Podopiecznych do codziennych zmagań i pomagają im na chwilę zapomnieć o trudnościach.

Są marzenia, które potrzebują wsparcia, by się spełnić. Każde wsparcie jest ważne – tak jak każda pora jest dobra, by zrobić coś dobrego.

Odwiedź stronę projektu i dowiedz się więcej: https://helpuj.pl 

helpuj fundacja avalon2

Odsłony: 4981
Ulotkę wygenerowano: 216
Ulotkę wysłano mailem: 0

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>