Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki

Helpuj.pl to najmłodszy projekt pomocowy Fundacji Avalon – prowadzimy go od września 2018 roku. Helpuj ma charakter portalu zbiórkowego przeznaczonego dla Podopiecznych posiadających subkonto w Fundacji. Funkcjonuje jako serwis internetowy z własną stroną na Facebooku oraz stale rosnącą społecznością.

Ideą przyświecającą zespołowi Helpuj.pl jest połączenie finansowania społecznościowego z zabawą. Wierzymy, że działalność charytatywna może być emocjonującym zajęciem, które łączy ludzi i wyzwala dobrą energię.

Co nas wyróżnia?

  • My wspieramy naszych Podopiecznych w radzeniu sobie z chorobą lub niepełnosprawnością poprzez profesjonalną organizację ich działań ukierunkowanych na pozyskanie funduszy. Ty możesz pomóc Beneficjentom Fundacji Avalon, wpłacając darowiznę na konkretne zbiórki, w ramach których gromadzone są środki nie tylko na różnego rodzaju terapie czy rehabilitację, ale również na realizację mniejszych i większych marzeń
    Dlaczego umożliwiamy finansowanie marzeń? Naszym zdaniem to właśnie one motywują naszych Podopiecznych do podejmowania codziennych zmagań i pomagają im na chwilę zapomnieć o trudnościach.

  • Dzięki systemowi „Weź, co zbierzesz”, umożliwiającemu Podopiecznym skorzystanie ze wszystkich środków wpłaconych przez Darczyńców, masz pewność, że każda przekazana złotówka zasili subkonto Zbiórkowicza w Fundacji. Nie ma znaczenia, czy zebrane zostanie mniej, czy więcej niż 100% założonej kwoty.

  • Wspierając konkretną osobę za pośrednictwem portalu Helpuj.pl, wiesz, że zbiórki są profesjonalnie zarządzane – od momentu ich założenia, przez okres wpłacania darowizn, aż po zamknięcie i rozliczenie. Dział Subkont Fundacji Avalon, z którym ściśle współpracujemy dba zarówno o weryfikację dokumentów, na podstawie których zatwierdzamy zbiórki, jak i o przejrzystość wydatkowania zebranych pieniędzy.

  • W Helpuj masz unikalną możliwość dopingowania i motywowania wybranych osób nie tylko poprzez wpłaty na ich cele, ale również przez udział w inicjatywach towarzyszącym zbiórkom. Podejmiesz wyzwanie?

 

logo helpuj male

 

Dołącz do naszej społeczności, pomagaj razem z nami!

Więcej szczegółów znajdziesz na naszej stronie internetowej.

 

Odsłony: 3386
Ulotkę wygenerowano: 204
Ulotkę wysłano mailem: 0

Masz pytanie? Prześlij prośbę o kontakt:

Temat kontaktu *

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36 lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected]

Dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych, a w przypadku wyrażenia przez Państwa dodatkowej zgody także w celach marketingowych i promocyjnych oraz statystycznych administratora danych. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się tutaj.

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a