• Przekaż 1% podatku

  Przekaż 1% podatku

  Okaż wsparcie podopiecznym Fundacji Avalon Czytaj więcej...
 • Załóż subkonto!

  Załóż subkonto!

  Poznaj możliwości, które Ci daje Fundacja Avalon. Czytaj więcej...
 • Zbadaj się. Nie odkładaj!

  Zbadaj się. Nie odkładaj!

  Odkryj Mapę Dostępności Fundacji Avalon Czytaj więcej...
 • Aktywność kluczem do niezależności

  Aktywność kluczem do niezależności

  Weź udział w bezpłatnym projekcie współfinansowanym ze środków PFRON, także online. Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

 

Nasze projekty

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

Numer KRS: 0000270809

Numer konta: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Dane do przelewów walutowych i zagranicznych 

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!

Aktualności

Fundacja Avalon – jedna z największych organizacji pozarządowych wspierających osoby z niepełnosprawnościami i przewlekle chore uruchamia nowe biuro prasowe oparte na platformie komunikacyjnej Prowly. Newsroom będzie dostępny pod adresem biuroprasowe.fundacjaavalon.pl.

W biurze prasowym Fundacji Avalon będzie można znaleźć informacje o działaniach organizacji w obszarze finansowym, a także o przedsięwzięciach w ramach programów społecznych i edukacyjnych Fundacji, mających na celu zmianę postrzegania osób z niepełnosprawnościami w polskim społeczeństwie.  
Publikowane informacje zostały skategoryzowane zgodnie z prowadzonymi przez organizację projektami w pięciu zakładkach: Subkonta (wsparcie finansowe podopiecznych), Helpuj (działanie nowoczesnej platformy crowdfundingowej), Active (aktywna rehabilitacja), Sekson (życie intymne osób z niepełnosprawnością), Extreme (sporty ekstremalne osób z niepełnosprawnościami). 

Nowoczesny i przejrzysty układ platformy komunikacyjnej, na której powstaje newsroom ułatwi poruszanie się po stronie i wyszukiwanie informacji. Wszystkie publikacje dostępne będą w przejrzysty sposób również na urządzeniach mobilnych.  

Platforma, na której zbudowane zostało nowe biuro Fundacji Avalon pozwala w łatwy sposób nie tylko przeglądać, ale również pobierać treści. Dodatkowo, w zakładce Press Kit dostępne będą materiały wizerunkowe (logotypy, grafiki, zdjęcia i filmy) przeznaczone do swobodnego wykorzystania.