• Pełno(s)prawnie seksualni

  Pełno(s)prawnie seksualni

  Dołącz do akcji organizowanej przez projekt Sekson i markę Your KAYA Czytaj więcej...
 • Wyślij SMS charytatywny!

  Wyślij SMS charytatywny!

  Okaż wsparcie podopiecznym Fundacji Avalon Czytaj więcej...
 • Załóż subkonto!

  Załóż subkonto!

  Poznaj możliwości, które Ci daje Fundacja Avalon. Czytaj więcej...
 • Zbadaj się. Nie odkładaj!

  Zbadaj się. Nie odkładaj!

  Odkryj Mapę Dostępności Fundacji Avalon Czytaj więcej...
 • Aktywność kluczem do niezależności

  Aktywność kluczem do niezależności

  Weź udział w bezpłatnym projekcie współfinansowanym ze środków PFRON, także online. Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

 

Nasze projekty

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

Numer KRS: 0000270809

Numer konta: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Dane do przelewów walutowych i zagranicznych 

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!

Aktualności

Fundacja Avalon i Your KAYA ruszają z akcją edukacyjną

Wspólnie z marką Your KAYA przeprowadzimy w dniach 5-10 maja akcję edukacyjną “Pełno(s)prawnie seksualni” z okazji Międzynarodowego Dnia Walki z Dyskryminacją Osób z Niepełnosprawnościami. Celem przedsięwzięcia będzie przybliżenie tematów związanych z niepełnosprawnością, seksualnością i rodzicielstwem. Działania będą prowadzone w mediach społecznościowych i na blogu Your KAYA.

Wspólnie z marką Your KAYA przeprowadzimy w dniach 5-10 maja akcję edukacyjną “Pełno(s)prawnie seksualni” z okazji Międzynarodowego Dnia Walki z Dyskryminacją Osób z Niepełnosprawnościami. Celem przedsięwzięcia będzie przybliżenie tematów związanych z niepełnosprawnością, seksualnością i rodzicielstwem. Działania będą prowadzone w mediach społecznościowych i na blogu Your KAYA. 

Czego możecie się spodziewać?

Specjalistki projektu Sekson przygotowują artykuły dotyczące dostępności i dostosowania gabinetów specjalistycznych do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, mitów i stereotypów, które narosły wokół niepełnosprawności, a także językowego savoir-vivre wobec OzN. Teksty zostaną opublikowane na blogu Your KAYA. Natomiast na Instagramie marki zagoszczą osoby z niepełnosprawnościami, które aktywnie wspierają projekt Sekson. Finałem akcji edukacyjnej będzie rozmowa live na Instagramie marki, w czasie której Marta Lorczyk, aktywistka społeczna, zaangażowana w promowanie tematu niezależnego życia i seksualności osób z niepełnosprawnościami oraz  Żaneta Krysiak, specjalistka projektu Sekson porozmawiają o niepełnosprawności w kontekście poczucia kobiecości.

Your KAYA wesprze projekt Sekson

Marka przekaże 10% przychodu ze sprzedaży swoich produktów, na rozwój projektu Sekson. Akcja sprzedażowa na rzecz Fundacji Avalon zaplanowana została na 8 – 10 maja. Każdy, kto nabędzie w tych dniach produkty marki, wesprze również Fundację w realizacji działań na rzecz dostępności placówek medycznych i specjalistów, a także edukacji w zakresie seksualności i rodzicielstwa osób z niepełnosprawnością ruchową.

Dlatego też zapraszamy do zrobienia zakupów w sklepie Your KAYA, a tym samym wsparcia inicjatyw, jakie rozwijamy w projekcie Sekson.

Zapraszamy do obserwowania profili na Instagramie projektu Sekson oraz marki Your KAYA gdzie będziemy na bieżąco informować o podejmowanych działaniach.