Oglądaj III Konferencję Sekson online

W dniach 2-3 października w warszawskim Centrum Kreatywności Targowa, odbędzie się III Konferencja Sekson – o seksualności i rodzicielstwie osób z niepełnosprawnością ruchową. Wydarzenie będzie, jak co roku, transmitowane online na Facebooku Projektu Sekson. Limit miejsc dostępnych dla uczestników stacjonarnych został wyczerpany, wszystkich chętnych zapraszamy do oglądania transmisji online. Program Konferencji jest dostępny na www.sekson.pl.

Pierwszego dnia tegorocznej Konferencji zostaną poruszone tematy związane z seksualnością osób z niepełnosprawnością ruchową. Porozmawiamy m.in. o wizycie u specjalisty ginekologa, problemach z erekcją, gadżetach erotycznych, samoakceptacji czy fetyszyzacji osób z niepełnosprawnościami.

Drugi dzień Konferencji poświęcony będzie rodzicielstwu. Przybliżymy tematy związane z codziennym życiem z perspektywy matek i ojców, doświadczających niepełnosprawności. Porozmawiamy na temat przygotowania do zajścia w ciążę, m.in. o adopcji zarodków i dawstwu nasienia, a także o roli fizjoterapii uroginekologicznej w przygotowaniu do macierzyństwa.

Podczas wydarzenia, oprócz wykładów i paneli dyskusyjnych odbędą się także warsztaty.

Trzecia edycja Konferencji, podobnie jak poprzednie, jest darmowa i odbywa się w wersji hybrydowej – stacjonarnie oraz online. Na uczestnictwo stacjonarne i warsztaty w Centrum Kreatywności Targowa w Warszawie obowiązywały zapisy, jednakże z powodu dużego zainteresowania limit dostępnych wejściówek został już wyczerpany. Wszystkie osoby, które nie mogą wziąć udziału w wydarzeniu stacjonarnym lub nie zdążyły się zapisać, zapraszamy do oglądania transmisji online z wykładów, która będzie dostępna na Facebooku projektu Sekson.

Transmisja na żywo będzie obejmować tylko część z wykładami i panelami dyskusyjnymi – warsztaty nie będą transmitowane.

Szczegółowy harmonogram Konferencji dostępny jest na stronie www.sekson.pl. Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku projektu Sekson, by być na bieżąco.

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!