Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki.
Już w niedzielę 18 września Triathlon Avalon Extreme!

Niecały tydzień został do Pikniku Fundacji Avalon, podczas którego odbędzie się Triathlon Avalon Extreme. Najwyższa pora, aby uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić zainteresowanym kilka szczegółów odnośnie tego wyjątkowego, sportowego wydarzenia. Przybywajcie tłumnie w niedzielę 18 września do parku im. Romana Kozłowskiego (Kopa Cwila), aby zobaczyć na własne oczy co dla Was przygotowaliśmy!

7 kilometrów na 7 urodziny

Triathlon Avalon Extreme będzie okazją do świętowania 7 urodzin projektu. Uczestnicy w dwuosobowych drużynach składających się z osoby z niepełnosprawnością oraz osoby w pełni sprawnej będą mieli do pokonania łącznie 7 kilometrów. Każdy zawodnik przebiegnie lub przejedzie na wózku kilometr, następnie kolejne dwa pokona za pomocą roweru lub hanbike’a. Trzecią konkurencją na dystans pół kilometra będzie ergometr wioślarski. Łącznie drużyny pokonają 7 urodzinowych kilometrów.

Wszyscy chętni mogą zgłosić chęć udziału w Triathlonie Avalon Extreme do wtorku 13 września, za pomocą dedykowanego formularza. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem zawodów dostępnym na stronie internetowej.

A po triathlonie...

W niedzielę 18 września Park im. Romana Kozłowskiego (Kopa Cwila) zamieni się w jedną, wielką strefę Fundacji Avalon. Każdy tu odnajdzie coś dla siebie! Dla najmłodszych przygotowaliśmy konkursy, gry i zabawy. Po udziale w Triathlonie Avalon Extreme będzie można posilić się w strefie foodtracków. Będzie to również doskonała okazja do spotkania się z pracownikami Fundacji Avalon i zapoznania się z wszystkimi projektami!

Zachęcamy do śledzenia wydarzenia na Facebooku.

 

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

Wesprzyj działania Fundacji Avalon

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!