Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki.
Fundacja Avalon zaprasza podopiecznych do zamawiania ulotek oraz wizytówek na 2023 rok

Dział Subkont Fundacji Avalon przygotował dla podopiecznych nowe wzory ulotek oraz wizytówek, zaktualizowane o zwiększoną wysokość odpisu podatku do 1,5%.

Warto się z odpowiednim wyprzedzeniem przygotować do nowego okresu rozliczeniowego, który rozpocznie się 1 stycznia 2023 roku. Zachęcamy do wcześniejszego zamówienia ulotek i wizytówek, które są niezastąpionym narzędziem do apelowania o wpłaty 1,5% podatku oraz darowizny.

Jak co roku każdy podopieczny może zamówić 200 sztuk darmowych i spersonalizowanych ulotek przygotowanych przez Fundację.

Wzorem roku ubiegłego przygotowaliśmy też szablon wizytówki. Zgodnie ze zgłaszanymi przez naszych odbiorców uwagami dodaliśmy miejsce na zdjęcie obok najważniejszych informacji  - numeru KRS Fundacji Avalon, numeru konta oraz identyfikatora beneficjenta. Każdy może zamówić 200 sztuk bezpłatnych wizytówek w ciągu roku. Wizytówek nie można zamienić na ulotki i odwrotnie.

Zachęcamy do przesyłania dyspozycji na adres [email protected], zgodnie z zasadami opisanymi w Poradniku: TUTAJ.

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

Wesprzyj działania Fundacji Avalon

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!