Wydatki osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych są znacznie wyższe niż u przeciętnego zdrowego człowieka. W połączeniu z trudnościami na rynku pracy i ograniczoną możliwością dofinansowania, koszty związane z leczeniem, rehabilitacją i transportem często są dla naszych podopiecznych nie do udźwignięcia a wsparcie finansowe okazuje się być niezbędne. Od momentu, kiedy Fundacja otrzymała status OPP, jej celem jest szeroko rozumiana pomoc osobom z niepełnosprawnościami i przewlekle chorym, w szczególności w zakresie dofinansowaniwłaśnie wydatków związanych z życiem codziennym.

Ponad 200 milionów złotych dla osób z niepełnosprawnością i przewlekle chorych to ogromny powód do dumy! To pokazuje, jak skutecznie udaje się naszej Fundacji nieść pomoc potrzebującym i jednocześnie, jak ogromnym zaufaniem jesteśmy darzeni przez darczyńców. Największą satysfakcję daje jednak świadomość, jak bardzo, dzięki każdej z tych 204 milionów złotówek, udało nam się zmienić niełatwą rzeczywistość osób realnie potrzebujących wsparcia. To daje nam siłę, motywację i mobilizuje do dalszej pracy. Ogromnie dziękuję za pracę i ogromne zaangażowanie całemu zespołowi Fundacji Avalon, a przede wszystkim darczyńcom, bez których nigdy nie udałoby nam się tak dużo osiągnąć.” – komentuje Krzysztof Dobies, dyrektor generalny Fundacji Avalon

Każdy podatnik może przekazać na rzecz podopiecznych Fundacji Avalon 1% podatku lub wspierać poprzez wpłatę darowizny. Wsparcie finansowe jest możliwe dzięki subkontom prowadzonym w ramach projektu „Weź sprawy we własne ręce!”. Podczas przekazywania 1% podatku należy wskazać KRS Fundacji Avalon - 0000270809 oraz nazwisko i numer subkonta podopiecznego - „Kowalski, xxx”, któremu przekazuje się wsparcie.

Osoby z niepełnosprawnością i przewlekle chore, posiadające subkonto w Fundacji Avalon można wspierać również przez autorską platformę crowdfundingową Helpuj.pl oraz portale współpracujące PayU, Facebook, Allegro, FaniMani, Benevity.

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!