Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Szydełko i pętelka… kilka słów o szczęściu i spełnieniu.

 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z wyrobami szydełkowymi Pani Barbary Surdel. Zachęcamy także do odwiedzenia osobistego profilu Podopiecznej (tutaj).

 

Od Autorki:

 

Mam na imię Barbara, mam 33 lata i malutką córeczkę. Niestety, w 2012 roku zdiagnozowano u mnie guza mózgu, ale walczę i nie poddaję się NIGDY!

 

Od zawsze interesowały mnie tzw. robótki ręczne. Zaczęło się od wyrobów na drutach jeszcze w czasach licealnych, poprzez haftowanie krzyżykowe obrazów, aż do mojego nowego odkrycia - szydełkowania. To pasja na całe życie, w którą wkładam całe serce, a przy tym dostaję cudowne uczucie jakim jest szczęście, spokój i spełnienie.

 

W Galerii prezentuję Państwu czapeczki wykonane na szydełku (dwie „Sowy”, „Robot”, „Śnieżna zima”, , „Wiosna”, "Monster", „Guziczki i kubonek"), koszyczek na szydełku („Trzy guziczki”), torebeczkę na szydełku („Modnisia”) oraz obraz zrobiony haftem krzyżykowym przedstawiający Pana Jezusa.

 

Odsłony: 1428
Ulotkę wygenerowano: 23
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

opp fundacja 750200 uruchom 1

Pomóż nam pomagać!

opineo avalon 2017