Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Zygmunt-Szostak Julia

Julia urodziła się w 2013 r. i otrzymała 10 punktów w skali Apgar. Niestety, wszystko zmieniło się w 20 godzinie życia. Doszło do nagłego zatrzymania akcji serca. Konieczna była szybka reanimacja. Ciężki stan utrzymywał się przez kilka dni. Pojawiła się niewydolność oddechowo-krążeniowa oraz ciężka infekcja. W momencie, gdy wydawało się, że najgorsze minęło, doszło do kolejnej infekcji - sepsy. Julia była w bardzo ciężkim stanie  i dopiero po dwóch miesiącach walki mogła wyjść ze szpitala. Nie możemy wymazać tego zdarzenia z pamięci, ponieważ codziennie widzimy jego skutki. U Julii doszło do anemii, przez co długi czas tylko jadła i spała, a organizm się regenerował. Zatrzymanie serca spowodowało lekkie niedotlenienie mózgu, dlatego trudno powiedzieć, jak  będzie funkcjonować w przyszłości. Obecnie widać, że rozwój Julki jest mocno spowolniony, gdyż zachowuje się jakby miała o rok mniej niż w rzeczywistości. Problem ten się pogłębia, ponieważ Julcia dostrzega tylko światło. Brakuje jej bardzo ważnego bodźca, którym jest zmysł wzroku. Niestety niedorozwój nerwu wzrokowego oraz blizny na siatkówce dają małe szanse na poprawę widzenia. Mimo to pobudzamy oczka do pracy, uczestniczymy w zajęciach z tyflopedagogami i rehabilitantami, aby Julka miała jak największe możliwości na poprawę stanu zdrowia oraz dorównanie rówieśnikom. Małymi kroczkami Julia uczy się nowych rzeczy. To bardzo pogodne dziecko pomimo tego, co wycierpiała.

POMÓŻ JULII ZOBACZYĆ ŚWIAT

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Zygmunt-Szostak, 2943 pomagają Państwo Julii zobaczyć świat.

Z góry dziękujemy za pomoc.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT 2016!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2016. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, prosze kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2015-2016 e-file sp. z o.o.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 3348
Ulotkę wygenerowano: 152
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież