Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Żurowska Marta

Nazywam się Marta Żurawska. Jestem radosną, optymistycznie nastawioną do życia osobą. Zawsze wolę widzieć szklankę do polowy pełną. Zarówno prywatnie, jak i zawodowo robię to, co kocham. Pomagam ludziom spojrzeć na ich trudności z innej perspektywy i zacząć cieszyć się życiem – jestem psychologiem. Prywatnie jestem najszczęśliwszą żoną i mamą. Uwielbiam spacerować, wygrzewać się na słońcu, eksperymentować w kuchni, ale nade wszystko moją pasją są ludzie.

 

Od 6 miesiąca życia choruję na rdzeniowy zanik mięśni (SMA) typu II. Schorzenie to polega na braku impulsów nerwowych do mięśni szkieletowych, co powoduje postępujące osłabienie napięcia i siły mięśniowej. W skutek choroby poruszam się na elektrycznym wózku inwalidzkim i nawet moja ręka jest dla mnie zbyt ciężka, aby ją unieść. Niestety nie ma żadnego lekarstwa na rdzeniowy zanik mięśni. Jedynie systematyczna i fachowa rehabilitacja może chociaż trochę spowolnić przebieg choroby.

 

Każda pomoc finansowa będzie dla mnie olbrzymią pomocą. Środki, jakie zostaną mi przekazane wykorzystam na rehabilitację oraz sprzęt ortopedyczny.

 

1% podatku lub dowolne kwoty w postaci darowizny można wpłacać na konto FUNDACJI AVALON z dopiskiem Żurowska,187. Dziękuję z całego serca za każde wsparcie.

 

 

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT 2016!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2016. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, prosze kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2015-2016 e-file sp. z o.o.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 4139
Ulotkę wygenerowano: 281
Ulotkę wysłano mailem: 0

Komentarze  

0 #1 hania 2013-08-04 21:05
Witam,niestety samej mi jest ciężko i nie mogę wszystkim pomoc, choć bardzo bym chciała...ale chcę coś doradzić pani Marcie. nie wiem czy Pani słyszała o RAW FOOD. Ja myśle, że skoro RAW FOOD leczy niby nieuleczalne choroby jak lesniowskiego-c rohna i stwardnienie rozsiane, cukrzyce typu 2 to mysle ,że pani by sie tez na tym wyleczyła. Niech pani zgłębi ten temat.W internecie jest wszystko! pozdrawiam
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież