Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Zinter Arkadiusz

Witam. Mam na imię Arek. Mam 30 lat. W 2005 roku bardzo poważnie zachorowałem: pękł mi tętniak w okolicach mózgu. Przeszedłem bardzo poważną operację. Doznałem porażenia obu nóg oraz lewej ręki. Praktycznie od nowa uczyłem się funkcjonować. Dzięki rehabilitacji, jakiej się poddaję, jest dużo lepiej, jednak ciągle poruszam się o kulach. Przyznano mi II stopień niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym, lecz przed chorobą zbyt mało lat przepracowałem by uzyskać rentę inwalidzką.

Turnusy rehabilitacyjne, ćwiczenia oraz różnego rodzaju sprzęty rehabilitacyjne są bardzo drogie, na które nie jestem w stanie uzbierać środków bez Państwa pomocy. Gdyby udało mi się pozyskać większą ilość pieniędzy, mógłbym poddać się intensywniejszej rehabilitacji, funkcjonować lepiej i samodzielnie w codziennym życiu. Dzięki dotychczasowej pomocy Państwa oraz fundacji Avalon powoli wstaję na nogi i zakupuję sprzęt rehabilitacyjny, który jest mi potrzebny w codziennej rehabilitacji. Środki finansowe, które otrzymuje z Fundacji w pełni przekazuję na rehabilitację, dzięki której wstaję na nogi.

 

PROSZĘ O POMOC W POWROCIE DO ZDROWIA

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Zinter, 994 pomagacie mi Państwo w powrocie do zdrowia i normalnego funkcjonowania. Z góry serdecznie dziękuję za każde wsparcie, za każdą przekazaną na moje konto "złotówkę".

 

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 3076
Ulotkę wygenerowano: 329
Ulotkę wysłano mailem: 3

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież