Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Zdziarski Adam

Witajcie. To jest Adaś. Urodził się 31 marca 2014 w Policach jako wcześniak. Na świat postanowił przyjść już w 26 tygodniu ciąży. Z tego względu nie ominęły go problemy związane z wcześniactwem. W szpitalu spędził 3 pierwsze miesiące swojego życia. W tym okresie kilkukrotnie przechodził zapalenie płuc. Jednak najpoważniejsza w skutkach okazała się Retinopatia Wcześniacza...

Pomimo przeprowadzonej laseroterapii, Adaś znalazł się w kilku procentach pacjentów, na których zabieg ten nie zadziałał. Po wyjściu ze szpitala nasze problemy niestety się nie zakończyły. W listopadzie 2014 roku doszło do wylewu, co miało fatalny wpływ na dalszy rozwój naszego synka. Dalsza diagnostyka wykazała, że bardzo poważnie chora jest wątroba. W Centrum Zdrowia Dziecka lekarzom wstępnie udało się ustalić, iż Adaś choruje na PFIC (Cholestatyczne Postępowe Zapalenie Wątroby). Na początku 2015 roku wstrząsnęło nami kolejne zdarzenie. U Adasia wystąpiła padaczka, a dokładniej Zespół Westa (typ lekooporny), spowodowany wcześniejszym wylewem. Wiele wysiłku i czasu pochłonęło ustabilizowanie stanu synka. Na przełomie wiosny i lata 2015 roku Adaś został poddany operacjom witrektomii w celu przyklejenia odwarstwionej siatkówki. Niestety jeśli chodzi o wzrok lekarze nie dają Adasiowi szans na widzenie.

Obecnie skupiamy się, aby zapewnić naszemu synkowi jak najlepsze warunki rozwoju co wymaga od nas wiele wysiłku ale także nakładów finansowych. Wymagana jest bardzo intensywna rehabilitacja ruchowa, rehabilitacja wzroku. Wciąż czekamy na działania ze strony lekarzy odnośnie chorej wątroby, co wymusza na nas wyjazdy do stolicy, które są dla nas ogromnym obciążeniem, zarówno czasowym jak i finansowym. Adaś musi przyjmować lekarstwa chroniące go przed atakami padaczki oraz lekarstwa na chorą wątrobę, które też nie są tanie.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem, Zdziarski, 5106 pomagacie Państwo Adasiowi w walce z chorobą.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 1483
Ulotkę wygenerowano: 118
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

opp fundacja 750200 uruchom 1

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

opineo avalon 2017