Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Zaporowska Grażyna

 

Nazywam się Grażyna Zaporowska. Urodziłam się z dziecięcym porażeniem mózgowym czterokończynowym (niedowład rąk i nóg). Mam niepełnosprawność ruchową w stopniu znacznym. Poruszam się na wózku elektrycznym. Moi rodzice nie żyją. Mieszkam sama, utrzymuję się z renty. Potrzebuję dodatkowych pieniędzy na rehabilitację. Po opłaceniu rachunków i zapłaceniu za leki nie stać mnie na nią. Dodatkowa rehabilitacja jest niezbędna, żeby zwiększyć sprawność moich rąk, nóg i uczynić mnie osobą bardziej samodzielną. W związku z moją chorobą potrzebuję pomocy asystenta przy czynnościach fizjologicznych, jedzeniu oraz kładzeniu się i wstawaniu z łóżka. W wyniku brania dużej ilości leków wystąpił u mnie Zespół Sjorgera (tzw. Zespół wysychania). Objawy to brak łez i śliny. Asystent musi m.in. przygotować mi herbatę i zakroplić oczy płynem zastępującym łzy. Choruję również na mielopatię szyjną (choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa szyjnego).

Pomimo tak dużej niepełnosprawności patrzę na życie optymistycznie. Jestem otwarta na ludzi. Moją pasją są konie. Niestety w wyniku braku rehabilitacji mój niedowład się pogłębia, co uniemożliwia mi jazdę konną, która była dla mnie również formą terapii. Uwielbiam też słuchać muzyki, pisać wiersze i opowiadania.

 

POMÓŻ MI REALIZOWAĆ MOJE PASJE

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Zaporowska, 2209 pomożecie mi Państwo w stawaniu się bardziej samodzielną i realizowaniu moich pasji.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 6360
Ulotkę wygenerowano: 448
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

opp fundacja 750200 uruchom 1

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

opineo avalon 2017