Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Zajdek Krystyna

Witam serdecznie. Nazywam się Krystyna Zajdek i cierpię na chorobę Burgera. Zmagam się z tą chorobą już 20 lat. Na początku, po pierwszej amputacji nogi do wysokości podudzia, załamałam się. Miałam małe dziecko, dużo przebywałam w szpitalu. Cały czas się leczyłam, ponieważ groziła mi amputacja drugiej nogi. Pozbywaliśmy się z mężem skromnego majątku, żeby zdobyć lekarstwa. Niestety mimo nakładu wielu środków pieniężnych i pomocy wielu ludzi dobrej woli, amputowano mi drugą nogę. Wtedy byłam już silniejsza, wiedziałam, że mogę liczyć na pomoc dobrych ludzi. Zakupiłam protezy, zaczęłam pracować, chodziłam na rehabilitację i pomagałam innym chorym.

Niestety 5 lat temu choroba znowu dała o sobie znać. Nieprawdopodobny ból powrócił. Lekarze ucieli mi nogę wyżej na wysokości uda. W międzyczasie zmarł mój mąż. Jeżdżę na rozklekotanym wózku - na inny mnie nie stać. Dalej jeżdżę na rehabilitacje i przyjmuję lekarstwa, bo z nóg choroba przeniosła się na ręce. Amputowano mi już jeden palec z prawej dłoni. Moim marzeniem jest zbudowanie podjazdu na wózek, mieszkam na parterze. Bardzo ułatwiłoby mi to wyjście na dwór, odciążyłoby to syna, który ma małe dziecko. Nie mam sumienia go wołać z byle powodu, bo i tak zajmuje się mną 24 na dobę. Jeżeli mieliby Państwo czas i możliwości to bardzo proszę o pomoc. Każda kwota darowizny jest dla mnie znacząca i może uda mi się uzbierać na budowę podjazdu.

 

TWÓJ 1%JEST DLA MNIE NIEOCENIONĄ POMOCĄ.

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Zajdek, 3695 wspieracie Państwo moje cele w walce z moją chorobą. Dziękuję za pomoc i wsparcie.

Pozdrawiam serdecznie, Krystyna Zajdek.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 1512
Ulotkę wygenerowano: 176
Ulotkę wysłano mailem: 12

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

opp fundacja 750200 uruchom 1

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

opineo avalon 2017