Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Zaciewski Rafał

 

Nazywam się Rafał Zaciewski, mieszkam w Warszawie. Od urodzenia choruję na postępujący zanik mięśni (Dystrofię mięśniową Duchenne’a). Choroba sprawia, że nie jestem w stanie wykonać samodzielnie praktycznie żadnej czynności, a jedyną możliwość przemieszczania się daje mi wózek inwalidzki. Wymagam całodobowej opieki osób trzecich we wszystkich czynnościach życia codziennego.

 

Pomimo tego jestem osobą bardzo otwartą na nowe znajomości, a oprócz tego optymistą z ogromnym poczuciem humoru (uwielbiam się śmiać) i osobą z dużym dystansem do siebie :) Staram się cieszyć nawet z rzeczy najdrobniejszych, lubię spędzać czas z ludźmi, interesuję się sportem (głównie piłką nożną, ale nie tylko), nie pogardzę także dobrym filmem, kocham słuchać muzyki :)

 

Moja choroba jest nieuleczalna i postępująca, a jedyną formą leczenia jest stała codzienna rehabilitacja (wiążę się ona z bardzo dużymi kosztami), zarówno w domu jak i na turnusach rehabilitacyjnych. Dlatego też bardzo proszę o wsparcie finansowe na leczenie, rehabilitację i sprzęt rehabilitacyjny, aby dalej móc walczyć z chorobą.

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Zaciewski,1053 pomagacie mi Państwo w moich codziennych zmaganiach.      

    

Z góry bardzo dziękuję za wsparcie :)

Rafał Zaciewski

 

 

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 3924
Ulotkę wygenerowano: 354
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież