Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Wyrostek Jolanta

Mam na imię Jola, mam 39 lat. Jestem matką czwórki dzieci, z czego najmłodsze ma 7 lat. W 2013 roku wykryto u mnie raka piersi. Przeszłam mastektomię a następnie cykl chemioterapii tzw. czerwoną chemią oraz radioterapię. Niestety, już po niespełna dwóch latach rak zaatakował w postaci przerzutów do węzłów chłonnych i płuc. Choroba spowodowała, że musiałam zrezygnować z pracy, gdyż do tej pory nieprzerwanie jestem leczona wycieńczającą chemioterapią, która przedłuża życie. Niestety, odczuwam również negatywne jej skutki. Drętwienie dłoni i stóp, częste przeziębienia w związku z silnym osłabieniem organizmu. Staram się chronić leczeniem medycyną niekonwencjonalną nie refundowaną przez NFZ oraz stosując diety wspomagające mnie w walce z rakiem. To wszystko a także dojazdy do kliniki na każdy kolejny kurs chemioterapii generują koszty, którym ciężko mi podołać.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Moja choroba nie lubi czekać. Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Wyrostek,5078 pomagają mi Państwo w codziennych zmaganiach z chorobą i dajecie nadzieję na kolejne miesiące a może lata życia.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 758
Ulotkę wygenerowano: 22
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież