Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Wojtaszek Artur

Zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc dla mojego synka chorego na autyzm wczesnodziecięcy. Arturek skończył 4 latka we wrześniu. Rozwój psychomotoryczny syna jest nieharmonijny i opóźniony. Chłopiec porusza się samodzielnie, jest sprawny fizycznie. Występują jednak zaburzenia koordynacji ruchowej. W znacznym stopniu opóźniona jest mowa czynna i bierna. Syn nie porozumiewa się werbalnie. Od niedawna imituje werbalnie samogłoski i niektóre wyrażenia dźwiękonaśladowcze. Artur ma trudności ze zrozumieniem kierowanych do niego komunikatów. Prosi o pomoc za pomocą gestów, prowadzi za rękę.

Rozwój Artura w ostatnim czasie przebiega jednak bardzo dynamicznie. Chłopiec nabył istotne dla rozwoju umiejętności, których wcześniej nie posiadał np. naśladowanie werbalne i niewerbalne. Wzrosło u niego poczucie sprawstwa. Jest coraz bardziej świadomy swojej woli i chce ją okazywać. Nie potrafi jednak wyrazić pragnień i emocji w sposób akceptowany społecznie. Artur niedawno przeszedł trening czystości. Pierwsze sukcesy pojawiły się bardzo szybko. Obecnie rzadko zgłasza potrzeby fizjologiczne, potrafi jednak samodzielnie skorzystać z ubikacji. Aby syn rozwijał się i nabywał nowe umiejętności wymaga intensywnych i systematycznych działań terapeutycznych: pedagogicznych, logopedycznych, integracji sensorycznej, terapii psychologicznej, które są bardzo kosztowne. Jako rodzic chciałabym by Artur mógł żyć i funkcjonować samodzielnie jako dorosły człowiek

 

POMÓŻ ARTUROWI W WALCE Z CHOROBĄ

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Wojtaszek, 3787 pomagają Państwo Arturowi uczyć się samodzielności. Z góry serdecznie dziękuję.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT 2016!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2016. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, prosze kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2015-2016 e-file sp. z o.o.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 1177
Ulotkę wygenerowano: 135
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież