Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Wojtasik Robert

Witam wszystkich. Nazywam się Robert Wojtasik, od 10 roku życia choruję na Rdzeniowe Porażenie Spastyczne, a w 2012 r. dodatkowo rozpoznano u mnie ciężką Miastenię Rzekomoporaźną. Dla ratowania zdrowia przeszedłem zabieg tymektomii (usunięcie grasicy). Z powodu tych schorzeń mam niedowład kończyn dolnych oraz górnych i poruszam się na wózku inwalidzkim. Pomimo swej niepełnosprawności jestem osobą aktywną, pracuję i chcę pracować, bo czuję się potrzebny i mam dla kogo żyć.

Środki zgromadzone na subkoncie chcę przeznaczyć na zakup sprzętu rehabilitacyjnego, leki, codzienną rehabilitację, koszty związane z dojazdem do szpitali i lekarzy oraz na środki potrzebne w codziennej egzystencji. Rzeczy te są mi bardzo potrzebne, bym czuł się mniej zależny od innych i bardziej szczęśliwy. Trudno jest mi prosić o pomoc dla samego siebie, jednak wciąż wierzę w dobroć i bezinteresowność ludzi dobrej woli.

 

POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBĄ

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Wojtasik, 2035 pomagacie mi Państwo w codziennej walce o niezależność.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za okazane wsparcie.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 4835
Ulotkę wygenerowano: 340
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież