Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Wojtak Lilianka, Amelka, Oliwier i Nikodem

 

To My - Czworaczki Wojtak:

Oliwier, Lilianka, Nikodem i Amelka.


Urodziliśmy się 24 lipca 2014 roku jako skrajne wcześniaki w 28 tygodniu ciąży. Obecnie mamy już prawie półtora roku. Dzięki ciągłej rehabilitacji rozwijamy się bardzo ładnie. Trójka z nas ma już za sobą samodzielne pierwsze kroki, a nasz braciszek Oliwier daje z siebie wszystko, aby nas dogonić. Rodzice wciąż powtarzają, że nie ma dla nich nic piękniejszego, niż każdy najmniejszy postęp w naszym rozwoju. Jesteśmy pod stałą opieką różnych specjalistów, jednak na szczęście, na chwilę obecną większość z nich odwiedzamy w ramach rutynowej kontroli przewidzianej dla wcześniaków. Wierzymy, że wkrótce dorównamy naszym rówieśnikom i wszelkie powikłania, wynikające z tak wczesnego pojawienia się na świecie, odejdą w niepamięć.

Wiemy, że jesteśmy dla naszych rodziców ogromną radością, ale też mamy świadomość tego, że codzienne wydatki związane z wychowaniem czworaczków to spory wydatek.  Lekarstwa, mleko, kaszki, pieluszki, chusteczki nawilżane, ubranka..., u nas wszystko razy cztery. W związku z tym zwracamy się z prośbą o wsparcie. Państwa życzliwość i zrozumienie to ogromna pomoc w codziennym wychowaniu i pielęgnacji naszej czwóreczki.

 

WSPOMÓŻ NAS W DĄŻENIU DO PEŁNI ZDROWIA!

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Wojtak, 3682 pomagają nam Państwo w naszych codziennych zmaganiach.

Serdecznie dziękujemy !

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 1708
Ulotkę wygenerowano: 116
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież