Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Wojciechowska Beata

 

To trudne pisać o sprawach, które chciałoby się zachować tylko dla siebie. Cały czas jest mi trudno uznać siebie za osobę chorą, jeszcze trudniej za potrzebującą pomocy. Od 2006 roku choruję na Stwardnienie Rozsiane a od 2012 roku choroba zaczęła bardzo szybko postępować. Mam niedowład nogi w związku z czym mam ogromne problemy w poruszaniu się. Wiele czynności sprawia mi trudność. Abym mogła funkcjonować, potrzebna jest mi rehabilitacja. Poruszam się przy pomocy kul i chciałabym aby tak zostało jak najdłużej, żeby niepełnosprawność nie była większa niż jest. Ta choroba to codzienna walka z bólem i zmęczeniem. Chciałabym móc skorzystać ze wszystkiego, co może dać mi szansę na to, że to ja będę rządzić swoim ciałem a nie choroba. Chociaż choroba zdemolowała moje życie zawodowe i rodzinne, to dostarczyła również wielu wzruszających chwil. Mam tu na myśli zwykłą ludzką życzliwość i chęć pomocy, jakiej doświadczyłam od wielu osób. Abym mogła funkcjonować, potrzebna jest mi rehabilitacja, co wiąże się z dużymi kosztami. Proszę o wsparcie. Pomoc ta jest dla mnie szansą na to, bym mogła jak najdłużej samodzielnie funkcjonować.

 

PROSZĘ O POMOC W WALCE O SAMODZIELNOŚĆ

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Wojciechowska, 2122 pomożesz mi w mojej codziennej walce z chorobą.

 

Ten 1% nic Cię nie kosztuje-dla mnie znaczy bardzo wiele!

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 1740
Ulotkę wygenerowano: 185
Ulotkę wysłano mailem: 2

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież