Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Winkler-Markiewicz Joanna

 

Od 18 lat borykam się z poważną chorobą genetyczną - Malformacją Chiari typ I ,która polega na przemieszczeniu struktur tyłomózgowia (móżdżku i pnia mózgu) przez otwór potyliczny wielki do kanału kręgowego. Uciśnięcie móżdżku powoduje zaburzenia przepływu płynu mózgowo-rdzeniowego ,co powoduje szereg objawów neurologicznych takich jak: problemy z równowagą , koordynacją ruchów, zaburzenia chodu, niezborność ruchu oraz obniżone napięcie mięśniowe, osłabienie kończyn, bóle i zawroty głowy, zaburzenia oddychania i widzenia (podwójne widzenie, oczopląs) W 2000r. przeszłam operację odbarczenia migdałków móżdżku co ułatwiło cyrkulację płynu mózgowo-rdzeniowego, nie zatrzymało jednak postępu choroby. Szansą na zatrzymanie postępu choroby jest operacja neurochirurgiczna w Instytucie Chiari w Barcelonie ,do której się zakwalifikowałam. Niestety koszt tej operacji przekracza moje możliwości finansowe i nie pozwala mi na całkowite pokrycie tej kwoty (15.200 euro).

 

POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBĄ

 

Przekazując 1% podatku dochodowego lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Winkler-Markiewicz, 2282 dajecie mi Państwo nadzieję na powrót do zdrowia i prowadzenie normalnego życia, za co z góry bardzo dziękuję.

 

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 2707
Ulotkę wygenerowano: 204
Ulotkę wysłano mailem: 5

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież