Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Wiercińska Katarzyna

 

Byłam zdrową, samodzielną, pełną  radości kobietą, prowadzącą aktywny tryb życia; lubię trekking, jazdę na nartach; W   14 listopadzie 2007 roku przeszłam niedokrwienny udar mózgu, którego skutkiem jest połowiczny, prawostronny niedowład, oraz afazja motoryczno-sensoryczna.
Po zaawansowanej pracy z zespołami terapeutyczno-lekarskimi i logopedami znów potrafię poruszać się samodzielnie, z wykorzystaniem zewnętrznego podparcia w postaci kuli, nauczyłam się od podstaw mówić i pisać w stopniu, który umożliwia mi komunikowanie się z innymi ludźmi, ale przede mną jeszcze ogrom pracy. Wzmożone napięcie mięśniowe sprawia, że prawa  ręka i noga nie odzyskały funkcji. Od momentu udaru, na ile to możliwe, intensywnie rehabilituję się w różnych ośrodkach, jednak większość placówek w Polsce nie zapewnia wystarczającej ilości godzin terapii. Jedynie ze wsparciem specjalistycznej indywidualnej, lecz niestety kosztownej rehabilitacji metodami neurofizjologicznymi mam szanse na samodzielne funkcjonowanie i powrót do pracy zawodowej. Moim marzeniem jest możliwość prowadzenia niezależnego życia.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Wiercińska, 339 wspieracie Państwo mój plan powrotu do zdrowia.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 2419
Ulotkę wygenerowano: 250
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież