Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Wieczorek Zdzisław

 

Nazywam się Zdzisław Wieczorek. W 1972 roku uległem wypadkowi motocyklowemu, na skutek którego doszło do otwartego złamania kolana. Kolejne próby "ratowania" nogi doprowadziły do konieczności wstawienia endoprotezy. Podczas zabiegu w szpitalu zostałem zakażony gronkowcem. Od 2005 roku mam otwartą ranę nogi co wymaga ogromnie kosztownego leczenia i konieczności robienia codziennie specjalistycznych opatrunków. Przekracza to moje miesięczne dochody. Od 2005 roku mam orzeczoną całkowitą niezdolność do pracy i samodzielnej egzystencji. Z powodu trwającego ponad 10 lat ciągłego stanu zapalnego, zakażenia organizmu i przyjmowania ogromnej ilości środków przeciwbólowych mój stan zdrowia na tyle się pogorszył, ze wskazaniem do amputacji całej nogi. Zebrane środki pozwoliłyby na wykonanie w Szwajcarii kosztownej operacji usunięcia endoprotezy z zachowaniem kończyny.

 

PROSZĘ O POMOC W WALCE O SPRAWNOŚĆ

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Wieczorek, 3952 pomagają mi Państwo w moich codziennych zmaganiach.

 

Dziękuję za wszelką pomoc.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 1082
Ulotkę wygenerowano: 129
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież