Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Wieczerzak Tomasz

 

Witam, nazywam się Tomasz Wieczerzak. Urodziłem się w 1979 roku o dwa miesiące za wcześnie co wpłynęło na moje zdrowie – tetraplegia, czterokończynowe porażenie spastyczne przy Mózgowym Porażeniu Dziecięcym. Mając wolę walki i wspaniałych ludzi wokół siebie, mimo znacznego stopnia niepełnosprawności z niezdolnością do samodzielnej egzystencji, stałem się inicjatorem otwarcia się Uniwersytetu Mikołaja Kopernika na potrzeby osób niepełnosprawnych. Przez wiele lat, już jako student na wydziale Prawa i Administracji, zajmowałem się problemami studentów niepełnosprawnych pod kątem kształcenia, a także problemów socjalnych i bytowych. Działalność ta była prowadzona w formie wolontariatu z chęci pomagania innym ludziom. Z uwagi na postępującą spastykę mój stan uległ znacznemu pogorszeniu, jedynie intensywna rehabilitacja pozwoli mi usprawnić się i zahamować postęp choroby. Będę mógł dalej pomagać innym niepełnosprawnym, zagrożonym wykluczeniem społecznym. Dzięki Państwa pomocy będę mógł także czynniej uczestniczyć w życiu rodzinnym. Jestem bogatym człowiekiem. Mam kochającą rodzinę - żonę i troje dzieci.

 

PROSZĘ O POMOC W WALCE O SPRAWNOŚĆ

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Wieczerzak, 3996 pomagają mi Państwo w moich codziennych zmaganiach.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 1794
Ulotkę wygenerowano: 136
Ulotkę wysłano mailem: 1

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież