Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Więch Aneta

Szanowni Państwo, nazywam się Aneta. Półtora roku temu przeszłam bardzo trudną operację wycięcia guza mózgu. Guz był duży i umiejscowiony głęboko, bardzo blisko ważnych życiowo struktur. Po operacji okazało się, że nie umiem mówić i pisać, nie rozumiem tego, co się do mnie mówi. Nie pamiętałam mojego życia - wiedza zarówno z dalszej jak i bliższej przeszłości przestała istnieć. W czasie ostatniego roku miałam jeszcze kilka kryzysów zdrowotnych związanych z powikłaniami po radioterapii - powiększającym się wodniakiem, który uciska struktury mózgowe oraz nasilającymi się napadami padaczki. Mimo tego nie poddaję się. Wiem, że aby powrócić do normalnego życia potrzebuję ciągłej rehabilitacji neurologicznej. Muszę dużo pracować, i pracuję, a dzięki Państwa ubiegłorocznej życzliwości i dobremu sercu mogę tę rehabilitację kontynuować. W tym roku, po raz drugi, zwracam się do Państwa o pomoc wyrażoną poprzez przekazanie 1% z Państwa podatku. Ten Państwa gest - za który już teraz ogromnie dziękuję - jest dla mnie krokiem milowym w uzyskiwaniu sprawności umysłowej, a tym samym samodzielności życiowej.

 

POMÓŻ MI W WALCE O SPRAWNOŚĆ

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Więch, 3423, dajecie mi Państwo możliwość patrzenia z nadzieją na samodzielność.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT 2016!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2016. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, prosze kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2015-2016 e-file sp. z o.o.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 1941
Ulotkę wygenerowano: 84
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież