Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Widurski Zbigniew

Jestem Zbyszek. Będąc dzieckiem przeszedłem dwie operacje na kręgosłup na oddziale ortopedycznym we Wrocławiu. Przy drugim zabiegu straciłem czucie i przestałem chodzić. Byłem sparaliżowany i dowiedziałem się co to jest spastyka. W tym czasie nie było w Polsce takich urządzeń jak tomograf czy rezonans magnetyczny. Niecały rok od drugiej operacji stał się cud – odzyskałem czucie i zacząłem chodzić (na zdjęciu mogą Państwo zobaczyć mnie w tym czasie). Spastykę mam do tej pory. 

Ukończyłem szkołę średnią, podjąłem pracę, niestety tylko na 6 lat. Potem nastąpił nagły zwrot w chorobie: paraliż, brak czucia i wylądowałem na wózku inwalidzkim. W 1987 r. przeszedłem trzeci zabieg na kręgosłup, po ponad rocznym oczekiwaniu na miejsce na oddziale. Teraz będąc paraplegikiem- inwalidą pierwszej grupy zmuszony jestem wydawać większe środki pieniężne na zakup i naprawę sprzętu ortopedycznego, leki, codzienne życie oraz ciągłą rehabilitację.

PROSZĘ O POMOC W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Widurski, 2820 pomagają mi Państwo w moich codziennych zmaganiach.

Z góry dziękuję za pomoc

Zbyszek Widurski

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 1516
Ulotkę wygenerowano: 174
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież