Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Warachim Katarzyna

Nazywam się Katarzyna Warachim, jestem gliwiczanką. W dzieciństwie uległam wypadkowi, w wyniku którego stałam się osobą niepełnosprawną. Od tamtej pory mam niedowład czterokończynowy - niesprawne ręce i poruszam się jedynie na wózku. Wypadek ten  radykalnie zmienił moje życie oraz poglądy na świat i ludzi. Od momentu wypadku zmuszona jestem do korzystania z rehabilitacji oraz ciągłej pomocy osób drugich. Mimo to próbuję być osobą aktywną i w miarę możliwości nie rezygnować z tzw. „normalnego życia”, w miarę możliwości udzielam się społecznie. Moją pasją jest sztuka. Od 1995 roku jestem związana z Wydawnictwem AMUN, należę do Światowego Stowarzyszenia Artystów Malujących Ustami i Nogami. Jestem laureatką Nagrody Prezydenta Miasta Gliwic dla młodych twórców kultury w roku 1998. W roku 2014 zostałam wyróżniona w konkursie „Gliwiczanin Bez Barier”. Oprócz poezji, malarstwa i literatury interesuję się również filmem i psychologią. Jednak moją największą miłością jest teatr.

 

POMÓŻCIE MI CIESZYĆ SIĘ PEŁNIĄ ŻYCIA!

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę  Fundacji Avalon z dopiskiem Warachim, 5052 pomagacie Państwo realizować moje marzenia. Będę bardzo wdzięczna za okazaną pomoc. 

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 1199
Ulotkę wygenerowano: 64
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież