Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Waluś Artur

Mam na imię Artur i ze swoją chorobą zmagam się od ok. 10 lat. Zaczęła się całkiem niewinnie – od bólu nadgarstka. Potem (niestety na skutek nie tylko samej choroby, lecz również wielu błędów lekarskich, złych diagnoz i wieloletniego nieprawidłowego leczenia) poraziła mój układ nerwowy, uniemożliwiając nie tylko pracę zawodowa, ale w ogóle normalne, samodzielne funkcjonowanie. Gdy wreszcie, po latach prawidłowa diagnoza została postawiona (neuroborelioza z koinfekcjami) byłem już w bardzo złym stanie.

Obecnie, pomimo leczenia mój organizm nie jest w stanie uporać się zarówno z infekcjami, jak i ze skutkami wcześniejszych zaniedbań. Porażenie objęło już wszystkie kończyny, mam ogromne trudności z mówieniem, a nawet z poruszaniem gałkami ocznymi. Jak łatwo się domyślić, oprócz leczenia wymagam stałej, kosztownej, specjalistycznej rehabilitacji oraz opieki. Żona, która zresztą pisze dla mnie te słowa, zrezygnowała z prowadzonej przez 20 lat firmy i pielęgnuje mnie, jednak nie ze wszystkim jest w stanie sobie poradzić – dlatego potrzebna jest dodatkowa, płatna opieka.

Przy takim schorzeniu – zasoby finansowe topnieją w zastraszającym tempie, dlatego wszelka pomoc jest bardzo ważna. Nie wiadomo w jakim kierunku pójdzie moja choroba, ale poprawy nic na razie nie zapowiada. Dlatego przekazany przez Państwa 1% podatku lub darowizny dla Fundacji Avalon z dopiskiem Waluś,1771 będą dla mnie w przyszłości ogromną pomocą.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 3308
Ulotkę wygenerowano: 292
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

opp fundacja 750200 uruchom 1

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

opineo avalon 2017