Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Walkiewicz Wojciech

Nazywam się Wojciech Walkiewicz, mam 20 lat. Bliscy nazywają mnie Terminator. Tak trudno w kilku zdaniach opisać moją determinację w walce o życie. Moim przeciwnikiem jest wyjątkowo agresywny nowotwór układu limfatycznego - chłoniak Burkitta. 

Od połowy maja 2011r. leczyłem się na zapalenie tarczycy. Dwukrotnie byłem hospitalizowany. We wrześniu na oddziale kliniki zapadłem na ciężką niewydolność oddechową. Byłem reanimowany, wprowadzony w śpiączkę, operowany. Na intensywnej terapii, z zapaleniem płuc spędziłem 12 dni. Wtedy myślałem, że bitwę o życie wygrałem… Diagnoza wprawiła mnie w przerażenie. To był początek bezwzględnej wojny! Po upadku musiałem zebrać siły. Teraz przechodzę piątą chemioterapię. Każda podana w maksymalnej dawce wyniszcza mój organizm, ciągle są jakieś komplikacje. Najważniejsze jednak, że choroba się wycofuje, a ja żyję. 

Czeka mnie jeszcze operacja rekonstrukcji kolana, które kontuzjowałem jeszcze jako student AWF (trenowałem kulturystykę). Ten uraz zmusił mnie do rezygnacji ze studiów i zmiany planów życiowych. Obecnie jestem na urlopie dziekańskim Kulturoznawstwa Dalekowschodniego UJ. Czy będę mógł nauczyć się j. chińskiego? Nie wiem, bo mam do pokonania jeszcze jedną przeszkodę - uszkodzona krtań i struny głosowe wymagają leczenia. 

Pełen wiary w moje wyzdrowienie proszę o przekazanie 1% podatku lub darowizny Fundacji AVALON z dopiskiem Wojciech Walkiewicz, 1252.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 3254
Ulotkę wygenerowano: 225
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież