Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Urban Ewa

Witam, nazywam się Ewa Urban, mam 39 lat. Od kilkunastu lat cierpię na Zespół Antyfosfolipidowy (APS). Jest to choroba autoimmunizacyjna, w której układ odpornościowy pacjenta zwraca się przeciwko własnym tkankom i narządom. Jest to choroba nieuleczalna i postępująca. Pomimo leczenia objawia się nawracającymi zakrzepicami  i zatorami (zatorowość płucna) oraz udarem niedokrwiennym mózgu.

W listopadzie 2014 r. z powodu krytycznego niedokrwienia doszło do amputacji prawej nogi i palca stopy lewej, która też jest zagrożona amputacją.

Moim marzeniem jest dobra proteza, która pozwoli mi normalnie funkcjonować. Stara proteza którą obecnie używam pozwala mi na pokonywanie niewielkich odcinków i powoduje ból. Koszt nowej protezy to od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych, jest to kwota nie do zdobycia przeze mnie, bez Was. Proszę wiec o przekazanie mi 1% podatku na dalsze leczenie, rehabilitację oraz codzienne funkcjonowanie.

 Mimo, że choroba postępuje szybko, ograniczając mnie ruchowo, walczę o normalność dnia codziennego, bo wierzę, że są w życiu rzeczy o które warto walczyć do końca! 

PROSZĘ O POMOC W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Urban, 3943 pomagają mi Państwo moich codziennych zmaganiach.

Z góry dziękuję za pomoc.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 2776
Ulotkę wygenerowano: 174
Ulotkę wysłano mailem: 2

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież