Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Twerdun Maria

Witam. Nazywam się Maria Twerdun. Mam 47 lat. Mieszkam w Wieliczce. 18 lat temu lekarze podejrzewali u mnie Stwardnienie Rozsiane, jednak po dokładnych badaniach okazało się, że jest to bardzo rzadka choroba - Zespół Arnolda Chiariego typ I z obecnością jamy syringomielniczej rdzenia kręgowego odcinka szyjnego i piersiowego. W związku z tą chorobą w 1999 roku miałam operację (odbarczenie szczytowo potyliczne) w szpitalu MSWiA w Warszawie. W 2014 roku przeszłam trzy poważne operacje kręgosłupa w szpitalu ortopedycznym w Zakopanem, mające na celu jego stabilizację, gdyż ulegał on szybkiemu skrzywieniu. Obecnie poruszam się przy pomocy balkonika. Choroba niestety postępuje, objawy i skutki jej są podobne jak przy stwardnieniu rozsianym, wymaga stałej rehabilitacji i leczenia. Potrzebuję Państwa wsparcia, które pomoże mi w codziennym zmaganiu się z tą chorobą.

 

POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBĄ

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Twerdun, 4011 pomagają mi Państwo w moim codziennym funkcjonowaniu.

Z góry serdecznie Dziękuję za okazaną mi pomoc.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 1295
Ulotkę wygenerowano: 125
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież