Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Tomaszewska Justyna

Szanowni Państwo, nazywam się Justyna Tomaszewska i mam 27 lat. Mając 8 lat uległam ciężkiemu wypadkowi komunikacyjnemu. Gdy wracałam ze szkoły zostałam potrącona przez samochód ciężarowy. Doznałam obrażeń wielonarządowych oraz zmiażdżenia prawej kończyny dolnej. Niestety nogi nie dało się uratować i konieczna była amputacja. Po wypadku przeszłam wiele operacji mających na celu przystosowanie mnie do protezowania, po licznych przeszczepach skóry mam także wiele blizn zarówno na ciele, jak i na kikucie, które ciągle przypominają mi o tamtym wydarzeniu. Z ich powodu potrzebuję bardzo drogiej i zaawansowanej technologicznie protezy, która umożliwi mi w miarę normalne funkcjonowanie. Wymagam również stałej rehabilitacji. Proteza z biegiem lat zużywa się, jej części wymagają wymiany. Każdy tego typu wydatek to bardzo duży koszt liczony w tysiącach złotych.

Jestem osobą młodą, aktywną i ambitną. W dalszym ciągu dokształcam się oraz pracuję, jednak koszty rehabilitacji i protezowania znacznie przekraczają moje możliwości finansowe. Proteza najnowszej technologii daje mi nadzieję na lepsze jutro. Pozwala uwierzyć mi w to, iż możliwe jest życie bez ciągłego bólu. Dzięki tej protezie możliwa jest realizacja moich pasji i życiowych celów. Jednym z nich jest bycie dobrym i mądrym człowiekiem. Dlatego chciałabym prosić wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie. Każda złotówka jest dla mnie bardzo cenna, gdyż zbliża mnie do „normalności”, czyli życia bez fizycznych ograniczeń, która przez wielu jest na co dzień niedostrzegana i niedoceniana.

 

Wesprzeć mnie można przekazując 1% podatku lub darowiznę na moje subkonto w Fundacji AVALON z dopiskiem Tomaszewska, 1797. Z góry dziękuję za najmniejszy gest dobrej woli, który będzie mnie zobowiązywał, motywował do pracy nad sobą i utwierdzał w nadziei na lepsze jutro.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT 2016!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2016. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, prosze kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2015-2016 e-file sp. z o.o.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 4740
Ulotkę wygenerowano: 341
Ulotkę wysłano mailem: 6

Komentarze  

+3 #2 Justyna Tomaszewska 2014-10-06 17:48
Kochani!!! Chciałabym wam bardzo serdecznie podziękować za wsparcie i pamięć o mnie przy wypełnianiu swojej (lub niekoniecznie swojej) deklaracji podatkowej za 2013 rok. (Podziękowania są publikowane z pewnym opóźnieniem, ale to tylko z tego powodu, że lista osób jest mi udostępniana przez fundację dopiero w październiku). Osobom, które znam i udostępniły swoje dane, mogę podziękować osobiście, jednak jest wiele osób anonimowych i im także chciałam wyrazić swoją wdzięczność... Nawet nie jestem w stanie wyrazić ile taki gest dla mnie znaczy....

"Trzeba pamiętać o nieustannej wdzięczności za ten dar,
jakim dla człowieka jest drugi człowiek". Jan Paweł II
Cytować
-2 #1 joseph 2013-01-27 20:22
hejka
jak masz czas to poklikajmy ...:)
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież