Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Szyja-Frankowska Jadwiga

Dzień Dobry,
Od dzieciństwa, tj. od 28 lat choruję na cukrzycę insulinozależną. Jest to choroba przewlekła, wymagająca wykonywania w ciągu dnia wielokrotnych badań poziomu cukru we krwi, intensywnego podawania insuliny oraz odpowiedniej diety. Choroba wydaje się niewidoczna, z pozoru bezproblemowa, mylona często z dużo łatwiejszą w prowadzeniu cukrzycą typu II. Ale chory diabetyk i jego rodzina wie jak duże spektrum problemów, również emocjonalnych i  psychicznych dotyka osoby z tą chorobą. Obecnie zbieram środki na zakup i utrzymanie pompy insulinowej z firmy Roche (pompa Accu-Chek Performa Combo). Koszt pompy to ok. 10000 zł a jej utrzymanie (zestawy infuzyjne, insulina, zbiorniczki, paski do glukometru) to ok. kilkaset złotych miesięcznie. Niestety, w moim przypadku refundacja zakupu pompy insulinowej nie przysługuje (jest tylko do 26 roku życia), a obecnie nie posiadam środków finansowych na pokrycie kosztów kupna pompy. Dzięki udziałowi w rocznym programie Leczenia Osobistymi Pompami Insulinowymi finansowanym przez Fundację WOŚP (oraz dzięki uprzejmości poradni MED-ART w Żorach) miałam okazję zobaczyć jaki jest komfort życia z pompą insulinową. Doświadczyłam wówczas dużej poprawy wyników oraz jakości funkcjonowania. Obecnie moim marzeniem jest posiadanie własnej osobistej pompy insulinowej.

POMÓŻ SPEŁNIĆ MOJE MARZENIE !

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Szyja-Frankowska, 5713 pomożesz wesprzeć mnie w zakupie pompy, jej utrzymaniu oraz dalszym leczeniu cukrzycy.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 293
Ulotkę wygenerowano: 21
Ulotkę wysłano mailem: 1

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież