Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Szuluk Anna

Mam na imię Anna, mam 34 lata. Choruję na Rdzeniowy Zanik Mięśni typu 2 (SMAII). Staram się być osobą radosną, pozytywnie nastawioną do życia. Interesuję się parapsychologią, grafiką, językami obcymi, muzyką, książkami, filmem.

Dzięki pomocy Państwa i PCPR udało mi się kupić wymarzony wózek z napędem elektrycznym. Dzięki temu jestem bardziej samodzielna, gdyż spacery [nawet te samotne] oraz dojechanie na rehabilitację, nie są już dla mnie aż takim problemem jak kiedyś .Kolejnymi moimi celami jest (nadal) rehabilitacja, kursy dokształcające oraz podnośnik elektryczny samochodowo - transportowy, który pomoże mi w podróżowaniu i w życiu codziennym. Koszt takiego podnośnika to około 30tysięcy zł. W związku z tym zwracam się do Was z wielkim sercem o przekazanie 1% podatku lub darowizny na moje subkonto.

POMÓŻ MI W CODZIENNYM ŻYCIU!

Przekazując 1% podatku lub darowizny Fundacji Avalon z dopiskiem Szuluk,1688 dajecie mi Państwo nadzieję na dalszą aktywność. Dziękuję za każdą najdrobniejszą wpłaconą kwotę.

Anna

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 10349
Ulotkę wygenerowano: 378
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież