Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Szulc Władysława

Mój drogi darczyńco!

Mam na imię Władysława. Przeczytaj proszę, co do Ciebię piszę, bo to nie jest błaha sprawa. Na pewno nie wiecie, że 53 lata biegam po tym świecie, a bardzo bym chciała dużo więcej. Więc mój los i zdrowie składam w Wasze ręce! Kiedy w mym życiu ulewne deszcze i ciemne chmury gradem biły, zaraz potem promienie słońca się pojawiły (5 dzieci). I gdy pomyślałam, iż los zaczął być łaskawy, znów pojawiły się doświadczenia ciężkie i trudne sprawy. Więc po latach ciężkiej pracy i przeszkód, które pokonywałam uparcie, życie znowu popełniło falstart i ustawiło mnie na starcie. I bieg nowy się zaczął, wybiłam się z bloku, ale bez Was nie zrobię za wielu kroków.

Potrzebuję od Was wsparcia, ile kto może, aby mój każdy nowy dzień zaczynał się w dobrym humorze.;) Gratuluję odwagi, że właśnie mnie wybrałeś oraz szczodrości gratuluję i za to wszystko z całego serca wszystkim dziękuję. Ale żebym mogła zobaczyć RAKA – tego drania, to bym mu tak przywaliła i nie miałby nic do gadania. Mój znak zodiaku to LEW – a to silne zwierzę. Zatem, że wyzdrowieję i będę z nim walczyć (z WASZĄ pomocą) mocno wierzę!

Choruję na nowotwór złośliwy nieoperacyjny, zatorowość i zakrzepicę żył głębokich kończyn dolnych, artretyzm ( dna moczanowa), białkomocz, gronkowiec złocisty, zwyrodnienia stawów i kręgosłupa, nadciśnienie, chorobę niedokrwienną serca, arytmię oraz refluks żołądkowy czynny.

POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Szulc, 3447 pomagają mi Państwo mierzyć się z rzeczywistością.

Za wszelką pomoc bardzo dziękuję!

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 1529
Ulotkę wygenerowano: 118
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież