Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Sztylc Karol

Karol ma 34 lata. Urodził się z wrodzoną wadą serca. Chorobami współtowarzyszącymi, zagrażającymi wielokrotnie jego życiu jest napadowy częstoskurcz komorowy, napadowe migotanie przedsionków i padaczka. Korol nauczył się żyć z tymi chorobami. Niedawno jednak okazała się, że na domiar wszystkiego doszedł nowotwór złośliwy górnego płatu płuca. Za nim jedna operacja i w najbliższym czasie kolejna. Każdy wyjazd do szpitala, lekarstwa wiążą się z dużymi kosztami leczenia. Karol ma nieuleczalnie chore dziecko (najcięższa genetyczna urologiczna, nieuleczalna choroba - wynicowanie pęcherza moczowego). Każdy grosz w rodzinie przeznaczany jest właśnie na leczenie Oskarka i nie starcza już finansów na leczenie ojca - Karola. Karol i jego rodzina bardzo proszą ludzi dorobej woli o wsparcie w tej trudnej dla nich sytuacji!

 

POMÓŻ KAROLOWI W WALCE O ZDROWIE

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Sztylc, 5357, wspieracie Państwo Karola w codziennych zmaganiach.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 297
Ulotkę wygenerowano: 11
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież