Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Szczęsna Malika

Jestem Malika, urodziłam się w lutym 2014 roku. Gdy miałam pięć miesięcy, zaczęła się moja rehabilitacja metodą NDT Bobath, gdyż stwierdzono u mnie zaburzenia napięcia mięśniowego z tendencją do wzmożonego w kończynach dolnych, tendencje odgięciowe w osi ciała, w supinacji asymetria ułożeniowa w lewo. Do tego doszły przykurcze paluszków w rączkach. Niestety w prawej rączce, przykurcz nie chce puścić i trzeba będzie naciąć ścięgno, ale moja mama i pani rehabilitantka mają nadzieję, że jeszcze się uda rozmasować. Stwierdzono u mnie również zaburzenia wzrostu oraz zaburzenia wchłaniania. Lekarze mówią na mnie Calineczka. Mam również naczyniaka na wątrobie. Jestem diagnozowana  w kierunku alergii pokarmowej oraz Celiakii. Do tej pory, w testach wyszło, że jestem  uczulona na: mąkę żytnią, pszenną, chleb, ser żółty, mięso kurczaka, czekoladę, marchew, pietruszkę, selera oraz banana. Przede mną kolejne testy. Przebywam pod opieką poradni rehabilitacyjnej, neurologicznej, alergologicznej oraz okulistycznej. Niestety ćwiczenia, koszty dojazdów, specjalna żywność i składniki, wizyty w szpitalu (moja mamusia płaci za pobyt ze mną) jak i badania i kontrole są bardzo kosztowne. Dlatego zwracam się do Państwa z ogromną prośbą o wsparcie finansowe na dalsze leczenie i rehabilitację.

 

POMÓŻ MI W WALCE O ZDROWIE

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Szczęsna, 3901 wspomagacie mnie Państwo w codziennych zmaganiach.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT 2016!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2016. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, prosze kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2015-2016 e-file sp. z o.o.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 2583
Ulotkę wygenerowano: 125
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież