Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Surma Miłosz

Szanowni Państwo! Zwracamy się z prośbą o pomoc finansową na terapię i rehabilitację dla naszego syna MIŁOSZA SURMA, który od pierwszego roku życia choruje na astmę oskrzelową niekontrolowaną i brak koncentracji a także nieprawidłowości chodu i poruszania się ze względu na przykurcz ścięgna Achillesa, a także obniżenie lewego barku. Po konsultacji z lekarzem stwierdzono u Miłoszka podejrzenie Zespołu Aspargera. Obecnie Miłoszek ma 9 lat i uczęszcza do trzeciej klasy szkoły podstawowej. Jest bardzo pogodnym dzieckiem. Aby Miłoszek mógł się dobrze rozwijać i funkcjonować niezbędna jest długotrwała terapia i rehabilitacja, a także leczenie farmakologiczne. Dlatego w imieniu Miłoszka i naszym prosimy o każdą złotówkę przekazaną na nasze dziecko.

 

PAMIĘTAJ O MNIE WYPEŁNIAJĄC PIT

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Surma, 2501 pomożesz mi w zebraniu środków na rehabilitacje i leczenie farmakologiczne. Za każdą przekazaną złotówkę serdecznie dziękujemy.

Rodzice Miłoszka

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 1577
Ulotkę wygenerowano: 130
Ulotkę wysłano mailem: 3

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież