Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Sulejewska Agnieszka

 

Mam na imię Agnieszka, mam 31 lat. Od 1997 choruję na cukrzycę typu 1 insulinozależną. Od samego początku nie radziłam sobie z tą chorobą, której następstwem są liczne powikłania. Choroba ta doprowadziła do bardzo dużego spustoszenia w moim organizmie tj.: zespół nerczycowy, schyłkowa niewydolność nerek. Aktualnie od 2 lat dializuję się 3 razy w tygodniu. Dializy utrzymują mnie przy życiu. Ponadto mam problemy z ciśnieniem tętniczym, niedoczynnością tarczycy, niedokrwistością normocytową, osteoporozą. Jakieś 3 lata temu na wątrobie pojawił się naczyniak (lekarze postanowili na razie go nie naruszać, ale musi być pod stałą kontrolą). Cukrzyca zrujnowała mi także wzrok jaskrą, ślepotą oka prawego i zaćmą wtórną oka lewego. Jak to często się zdarza chorym na cukrzycę, a mnie los nie szczędzi, mam też stopę cukrzycową. We wrześniu 2015 wdała się ropowica stopy z rozległą martwicą skóry, co w rezultacie doprowadziło do amputacji nogi. W obecnej sytuacji poruszam się na wózku inwalidzkim, ale jestem w trakcie załatwiania protezy tymczasowej. W lutym 2016 zaczęto robić mi badania kwalifikujące do transplantacji nerki z trzustką (w trybie przyspieszonym), ale niestety problemy ze stopą cukrzycową nie pozwalają na razie zakwalifikować mnie do przeszczepu. Czeka mnie długie leczenie tego schorzenia. Utrzymuję się z renty socjalnej i zasiłku pielęgnacyjnego, bardzo dużo przeznaczam na leki i środki opatrunkowe. Wiem, że po przeszczepie konieczne są leki immunosupresyjne, które też są bardzo drogie. Na szczęście nie jestem z tym wszystkim sama, mam 7 letnią córeczkę Zuzię, którą sama wychowuję, bardzo pomaga mi w tej chorobie. KOCHAM JĄ PONAD ŻYCIE I DLA NIEJ MUSZĘ WALCZYĆ, BO WIEM, ŻE ONA TEŻ BARDZO MNIE KOCHA I POTRZEBUJE. Potrzebna mi jest rehabilitacja oraz kosztowne leki. Państwa wsparcie daje mi nadzieję na lepsze życie.

 

PROSZĘ O POMOC W WALCE Z CHOROBĄ

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Sulejewska, 5722 pomogą mi Państwo w moich codziennych zmaganiach z chorobami. Za każdy ofiarowany grosz ludziom o dobrym sercu gorąco dziękuję. Agnieszka Sulejewska.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT 2016!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2016. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, prosze kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2015-2016 e-file sp. z o.o.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 2643
Ulotkę wygenerowano: 38
Ulotkę wysłano mailem: 1

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież